Проблем с бъзтановяване от бекъп

Started by fatmacheto, February 17, 2011, 07:44:07 AM

Previous topic - Next topic

fatmacheto

Здравейте!Имам проблем с възстановяване на бекъпа на базата ми данни.Импортирам я със myPHPAdmin върху съществуваща база данни(последно възстановената от бекъпа на хостинга) но ми изписва следната грешка:

Error

SQL query:

# ========================================================== # # Database dump of tables in `security_forum` # �������� 16, 2011, 12:57:03 # # ========================================================== # # Dumping data in `forumboard_permissions` # INSERT INTO `forumboard_permissions` (`ID_GROUP`, `ID_BOARD`, `permission`, `addDeny`) VALUES (-1, 0, 'poll_view', 1), (0, 0, 'remove_own', 1), (0, 0, 'lock_own', 1), (0, 0, 'mark_any_notify', 1), (0, 0, 'mark_notify', 1), (0, 0, 'modify_own', 1), (0, 0, 'poll_add_own', 1), (0, 0, 'poll_edit_own', 1), (0, 0, 'poll_lock_own', 1), (0, 0, 'poll_post', 1), (0, 0, 'poll_view', 1), (0, 0, 'poll_vote', 1), (0, 0, 'post_attachment', 1), (0, 0, 'post_new', 1), (0, 0, 'post_reply_any', 1), (0, 0, 'post_reply_own', 1), (0, 0, 'delete_own', 1), (0, 0, 'report_any', 1), (0, 0, 'send_topic', 1), (0, 0, 'view_attachments', 1), (2, 0, 'moderate_board', 1), (2, 0, 'post_new', 1), (2, 0, 'post_rep[...]

MySQL said: Documentation
#1062 - Duplicate entry '-1-0-poll_view' for key 'PRIMARY'


Четох че  проблема бил от това че бекъпа вкарва редове с еднакви индекси...Лошотот е че в този бекъп имам доста работа която загубих и се надявам да въстановя.Благодаря!

@Bogo

Здравей, да не си правил ъпдейт на форума си към по-нова версия, а базата дани да са от старата версия?
Пиши с коя верси си на SMF.

ivo2296

Трябва да изтриеш старите таблици в тази база, преди да правиш импорт на нови.
Сигурно има и по-сложен начин без триене, но не съм MySqL специалист.

Advertisement: