News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Mod Thanks za verziju foruma 2.0 RC4 ???

Started by Zvezdan, February 28, 2011, 03:24:53 AM

Previous topic - Next topic

Zvezdan

Zanima me mogu li da postavim na svoju verziju foruma 2.0 RC4 "mod Thanks"!

Našao sam nešto ovde ali nije za moju verziju

http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=search2;search=mod+Thanks;topic=376716

Hvala!

Massive.

#1
Instaliraj slobodno ovaj Thank-O-Matic za RC3 i emuliraj za isti, ja sam sad probao na RC5 radi bez greski, valjda ce i na RC4... :)

Zvezdan

QuoteThe package you are trying to download or install is either corrupt or not compatible with this version of SMF.


Massive.

Quote from: Zvezdan on February 28, 2011, 04:31:05 AM
QuoteThe package you are trying to download or install is either corrupt or not compatible with this version of SMF.
Rekao sam ti da emuliras brate...
Ides u Packages i dole desno imas "Advanced", stavis RC3 umesto RC4 i to je to, trebalo bi da radi...

Zvezdan

Ako to napravim onda mi ne radi

SMF 2.0 RC4 Security Patch
i Admin Ban Button in Post


Massive.

#5
Pa posle vratis na RC4 .. hah :D

Zvezdan

Hvala na pomoći!

Pokušao sam to što si mi savetovo ali ništa od toga.

Javlja previše grešaka tako da odustajem od toga!


Massive.

Quote from: Zvezdan on February 28, 2011, 05:04:39 AM
Hvala na pomoći!

Pokušao sam to što si mi savetovo ali ništa od toga.

Javlja previše grešaka tako da odustajem od toga!

Pa tokom instalacije je i meni prijavljivao greske, ali posle radi lepo.
Stavi topic solved...

Zvezdan

Pa mislim da ipak tema nije rešena zato bi je ostavio otvorenom!

Skipper.

U kojim fajlovima ti izbacuje greške? Ja sam instalirao mod na RC5 i radi mi super, s'tim što sam neke fajlove morao ručno da menjam. Takođe sam pomogao cronfs-u da on istalira na RC4 što znači da radi i na toj verziji foruma.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Zvezdan

Evo u prilogu ti sve piše koje su greške!

Skipper.

Moraćeš ručno da ubacuješ kodove u fajlove gde ti nije automatski instalirano.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Zvezdan

A  da mi malo pomogneš i da mi to objasniš kako se to točno radi da nešto ne zaje...... :)

Madzgo

Hoce li raditi ako ga rucno instaliram na RC5?? A hoce li raditi FB Like mod? Ne znam koji bih

Skipper.

Quote from: madzgo on March 01, 2011, 10:00:16 AM
Hoce li raditi ako ga rucno instaliram na RC5?? A hoce li raditi FB Like mod? Ne znam koji bih
Na RC 5 radi sigurno. Ja ga instalirao kod mene. Za FB Like neznam ali verovatno da hoće i on da radi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: