News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Problem sa buttonom

Started by Renato_zg_, March 08, 2011, 12:27:41 PM

Previous topic - Next topic

Renato_zg_

Forum www.crostreets.com

Problem je što ovo kontaktirajte nas... ne mogu staviti u button kao i ovo ostalo, stalno mi javlja err...

Ovako je npr za forum;

echo '<li ' , $current_action=='forum' ? ' class="chosen"' : '' , '><a href="', $scripturl, '?action=forum">Forum<br /><span>Forum</span></a>';

A ovo je original za contact form;

global $user_info, $modSettings;
           
if ($user_info['is_guest'] ? !empty($modSettings['contact_form_enable_guest_access'])
: !empty($modSettings['contact_form_enable_member_access']))
echo ( $current_action == 'contact' || $context['browser']['is_ie4']) ? '<td class="maintab_active_' . $first . '">&nbsp;</td>' : '' , '
<td valign="top" class="maintab_' , $current_action == 'contact' ? 'active_back' : 'back' , '">
<a href="', $scripturl, '?action=contact">', !empty($modSettings['contact_form_tab_label']) ? $modSettings['contact_form_tab_label'] : $txt['contact_form_default_tab_label'], '</a>
</td>' , $current_action == 'contact' ? '<td class="maintab_active_' . $last . '">&nbsp;</td>' : '';


Ja sam na razne načine pokušavao napraviti taj button ali uvijek err, a kad stavim original onda je ovako kao što možete sada vidjeti na forumu... Pokušavao sam staviti i u padajuću meni ali bez uspjeha.

Ako netko zna kako da to sredim neka javi, tema je DSv4 premium... Hvala !



Dzonny

Prikači index.template u svoj sledeći post da pogledamo.

Advertisement: