Ne radi "prijavi uredniku"// Kako postaviti dugmiće u brzom odgovoru

Started by Venera, March 16, 2011, 01:42:18 PM

Previous topic - Next topic

Venera

Pre izvesnog vremena je jednostavno otkazala funkcija u postu "prijavi uredniku", kako i zašto, ko zna. Ranije su te prijave stizale administratoru. MOže li neko da mi kaže gde se nalazi komanda za to i šta tamo tačno treba da piše kako bih mogla da popravim. U pp-radi prijava privatnih poruka, ne radi samo prijavljivanje posta uredniku.

Hvala unapred za odgovor i pozdrav svima.

Cola-Coca

Quote from: pitamte on March 16, 2011, 01:42:18 PM
Pre izvesnog vremena je jednostavno otkazala funkcija u postu "prijavi uredniku", kako i zašto, ko zna. Ranije su te prijave stizale administratoru. MOže li neko da mi kaže gde se nalazi komanda za to i šta tamo tačno treba da piše kako bih mogla da popravim. U pp-radi prijava privatnih poruka, ne radi samo prijavljivanje posta uredniku.

Hvala unapred za odgovor i pozdrav svima.

Prijava urediku kada netko pretisne na tu opciju da ti prijavi neki post normalnim putem ti treba da dodje na email od Admina ta prijava , a salje je mail od foruma. Moguce da kod tebe neradi zato jer imas lose podesen mail od foruma u Admin Panelu.

Znaci mail od foruma ti salje  "prijava uredniku", pa znaci pogledaj u Admin Panelu od foruma dali imas dobro podesen mail
I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

ma jok...   prijava uredniku radi kad neko klikne na to taj post i komentar koji clan ostavi stizu u posebnu zonu koja je vidljiva samo staffu i oni te prijave resavaju.....







My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Venera

Nije to u pitanju. Sa tog mejla mi stižu sve ostale poruke vezane za forum, a evo probala i drugi mejl-neće. Nego kad neko napiše onaj komentar u prozorče "prijavi uredniku", pa pritisne dugme "prijavi", pojavi se novi prozor na kome piše  "Došlo je do greške", pa onda "nema pronađenih urednika" iako taj forum ima svog urednika i lepo se svuda vidi da je on urednilk. Ali kažem, ranije nisam ni imala urednika, pa je prijava stizala meni-adminu, isto se dešava i na forumima gde sada nemam urednika. Šou...

Venera

Quote from: RapidBelgrade on March 16, 2011, 01:57:15 PM
ma jok...   prijava uredniku radi kad neko klikne na to taj post i komentar koji clan ostavi stizu u posebnu zonu koja je vidljiva samo staffu i oni te prijave resavaju.....

Pa ne radi baš to o čemu ti pričaš.  ;)

▓▒RapidBelgrade▒▓

znam nego sam odgovorio mom drugu steven80....

jel moze malo da pojasnis sta se tacno desi kad kliknes na prijavi uredniku?  jel izbaci neku gresku ? 
jel izbaci stranicu da napises komentar uz prijavu?   

nesto u eror log-u? 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Venera

Evo redom:

Kad kliknem na "prijavi uredniku" u samom postu, otvori se regularno prozor "prijavi uredniku", nema nikakve poruke o grešci ili sl. onda unesem komentar u polje za komentar, pa idem  na dugme "podnesi". Tada se otvori novi prozor čiji je naziv "Došlo je do greške", a u njemu piše "Nema pronađenih urednika" i ispod "nazad" i to je sve. Nikakvih više poruka, niti opcija da nešto tu mogu još da uradim.

▓▒RapidBelgrade▒▓

da nisi obrisala forum u koji treba da stigne prijava?   gde ti je do sada stizalo? 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Venera


▓▒RapidBelgrade▒▓

zasto tako radis?   
idi na  Admin -> Boards -> Settings   pa vidi jel ti cekirano  "Do not send emails on report"

ako je cekirano odcekiraj i radice ti  mada je to bezveze tako....

najbolje kreiras board na firumu i stavis dozvole da ga vide samo urednici i cekiras
"Create a topic when a post is reported"   

i ides na  "Board to create topic in"   i tu oznacis taj novi board i cekiras da ti ne stize na mail i lepo ti stize ba forum i urednici odmah resavaju i mogu da stave omentar jesu li resili prijavu ili ne.....




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Venera

Iskreno, nisam znala da može drugačije, a tako  mi podesili. Hvala ti puno. Probaću ovako. Trenutno ne mogu na sajt, neka greška kod provajdera, čekam da poprave. Čim uđem na sajt, probam ovo što si napisao, pa ti javljam rezultat.

Veliki pozdrav.

Cola-Coca

#11
Quote from: RapidBelgrade on March 16, 2011, 02:42:36 PM
zasto tako radis?   
idi na  Admin -> Boards -> Settings   pa vidi jel ti cekirano  "Do not send emails on report"

ako je cekirano odcekiraj i radice ti  mada je to bezveze tako....

najbolje kreiras board na firumu i stavis dozvole da ga vide samo urednici i cekiras
"Create a topic when a post is reported"   

i ides na  "Board to create topic in"   i tu oznacis taj novi board i cekiras da ti ne stize na mail i lepo ti stize ba forum i urednici odmah resavaju i mogu da stave omentar jesu li resili prijavu ili ne.....

Dali mi mozes dati korake kako to kreirat tocno rapide ?

EDIT:
Bio sam na: Admin -> Boards -> Settings 
i tamo nevidim nigdje opciju "Do not send emails on report"
I LOVE SMF

▓▒RapidBelgrade▒▓

znaci ovako....   ides na Admin -> Boards -> Settings   i oznacis ce kao na slici ispod



onda napravis board na pr "PRIJAVE" i stavis dozvole da vidi samo staff....  vidi sliku ispod



kad kliknes na prijave dobujes listu prijavljenih tema.....    vidi sliku ispod



i kad udjes u temu ovako ta prijava izgleda.....



kliknes na link resis problem i napises u replay da je reseno i zakljucas prijavu ili obrises kako god..... 

kod mene se na pr  zakljucavaju da se zna da je reseno pa ja obrisem s vremena na vreme.....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Šteta što nema mogućnost za taj bord sa prijavljenim temama na 2.0 verzijama foruma, ili pak ja ne mogu da ga nađem.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny

Nema te opcije. Rapid jesi siguran da ti to nije mod? Ja tu opciju nemam ni na 1.1.13 ni na 2.0 RC5 :P

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Možeš li nam reći koji je mod u pitanju?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cola-Coca

Quote from: Dzonny on March 16, 2011, 04:39:51 PM
Nema te opcije. Rapid jesi siguran da ti to nije mod? Ja tu opciju nemam ni na 1.1.13 ni na 2.0 RC5 :P

tocnoo tako ni ja nemam to. To je neki mod.
I LOVE SMF

Dzonny


▓▒RapidBelgrade▒▓

ma jok to sam ja napravio mod za sebe....  da mi ne ide na mail  nego ovako kako sam i opisao.... 

mnogo je bolje....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Advertisement: