News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Mod za ubacivanje linka?

Started by Zvezdan, March 24, 2011, 06:45:14 AM

Previous topic - Next topic

Zvezdan

Tražim nekakav drugačiji mod za ubacivanje linka!

Kod mene kada kliknem na ikonu od linka pojavi se samo onaj URL u uglatim zagradama gdje se kopira link.
Želio bih da kada kliknem na ikonu za ubacivanje linka da mi se pojavi ovako nešto da odmah mogu promijeniti link u tekst koji će ujedno biti i link.

Ovako nešto





Nadam se da ste me skužili?

EDIT:

A bem ti miša zaboravio to napisati!

2.0 RC4

Masterd

Koju verziju SMF- a koristiš?

Zvezdan

Ima li tko takvoga što na lageru?  ;)

Madzgo

To imas automatski kad upalis WYSIWYG, odnosno onu crvenu strelicu u BBC-u.

Ako hoces da je to svima automatski ukljuceno, imas u ACP-u.

Cola-Coca

Quote from: madzgo on March 29, 2011, 09:58:42 AM
To imas automatski kad upalis WYSIWYG, odnosno onu crvenu strelicu u BBC-u.

Ako hoces da je to svima automatski ukljuceno, imas u ACP-u.

Koliko sam te razumjeo ti bi htio nesto kao na VBulletinu kada pretisnes na bbc od slike pa ti iskoci prozorcic u kojem trebas da ubacis link od slike. To mene isto zanima dali postoji za SMF 1.1.x mada nisam
vidio medju modovima nista slicno.

Evo za Masterd -a jos jedan zadatak xD  :)
I LOVE SMF

Groovy™

Po meni je ovaj wysiwyg editor glup ,jer kad okacis link slike na forum ,odma ti izbaci celu sliku...sto neka i ne odgovara..i jos dosta toga ima

Admin -> Trenutna tema - Opcije clanova -> vasa tema -> Prikazi wysiwyg editor

Zvezdan

#6
Ovo su moje postavke!




Ovako mi se prikazuje kada idem ubaciti neki link:




A ja hoću da mi se pojavi ovako, da mogu odmah promijeniti pravi link stranice u tekst koji ja hoću a taj tekst će ujedno biti i link te stranice!


Neda mi se stalno pisati [URL=http:....

Skipper.

Quote from: Groovy™ on March 30, 2011, 06:43:44 PM
Po meni je ovaj wysiwyg editor glup ,jer kad okacis link slike na forum ,odma ti izbaci celu sliku...sto neka i ne odgovara..i jos dosta toga ima

Admin -> Trenutna tema - Opcije clanova -> vasa tema -> Prikazi wysiwyg editor
Pa sve je to stvar navike. Ja recimo kod mene samo koristim brzi odgovor koji podržava wysiwyg i veoma brzo otkucam i duže tekstove i uredim ih onako kako ja želim.
Ako staviš link slike neće ti izbaciti sliku nego će izbaciti link. Za sliku moraš da ideš na bbc kode.

@Zvezdan mislim da nema mod koji radi to što ti želiš. S' druge strane ja za linkovanje teksta radim ovako preko wysiwyg editora. Otkucam željeni tekst, selektujem ga i dok je selektovan kliknem na bbc kod za link, prekopiram link koji želim i to je to. Tekst koji sam selektovao je na taj način linkovan.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Zvezdan

Hvala na postu od sada ću i ja tako raditi!

Masterd

Postoji mod koji omogućava ovo bez uključivanja kompletnog WYSIWYG editora, ali je zaštićen autorskim pravima i ne smijem ga ovdje postaviti.

Dzonny

Quote from: Masterd on April 01, 2011, 07:19:49 AM
Postoji mod koji omogućava ovo bez uključivanja kompletnog WYSIWYG editora, ali je zaštićen autorskim pravima i ne smijem ga ovdje postaviti.
Ali smeš postaviti link do njega :P

userBD

Ovo za editor je i meni trebalo, nisam znao kako da bude uvek ukljuceno to kao na VB-u... hvala

Masterd

Quote from: Dzonny on April 01, 2011, 10:39:31 AM
Ali smeš postaviti link do njega :P

Stranica na kojoj je bio hostan je zatvorena. Inače, ako te zanima, napravio ga je Arantor.

Advertisement: