Ultimate profile ne prikazuje prjatelje!

Started by Zvezdan, March 25, 2011, 05:47:28 AM

Previous topic - Next topic

Zvezdan

Koristim verziju foruma 2.0 RC4

Instalirao sam gore navedeni mod (ultimate_profile-0-9-1_20rc4) sve je radilo i sada sam primjetio da mi više u profilu ne prikazuje prijatelje!

Kako to vratiti?

Skipper.

Mislim da ima neki problem oko tih prijatelja i da up ne prikazuje prijatelje koj si ranije dodao.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Zvezdan

Pojma nemam di je greška!
Kažem da je sve radilo i sada toga jednostavno više nema!

Gledao sam u opcijama i nigdje ne vidim da se to može uključiti ili isključiti!

Groovy™

Admin -> podesavanja modifikacija -> ultimate profile -> Default number of buddies shown on profile(podrazumevani broj drugara prikazan na profilu) tu odaberes koliko hoces

Zvezdan


Zvezdan

#5
Možda da ga deinstaliram pa da ga ponovo instaliram?
Deinstalirao sam pa ponovo instalirao i opet ista stvar!



Vidim da više nema niti one opcije ispod avatara da se pošalje zahtijev za prijateljstvo????  :'(

Ovo bi trebao nekako dobiti a to mi je jednostavno nestalo!


Skipper.

Jel ti sad nemožeš nikog da dodaš kao prijatelja ili nemožeš da dodaš one koji su ti ranije bili na listi prijatelja a ostale članove možeš?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Robi052

Ne znam ima li veze, ali kod mene ne možeš nikoga dodati na listu prijatelja ako te on ne potvrdi.

Zvezdan

#8
Quote from: Skipper. on March 25, 2011, 01:00:21 PM
Jel ti sad nemožeš nikog da dodaš kao prijatelja ili nemožeš da dodaš one koji su ti ranije bili na listi prijatelja a ostale članove možeš?

Ne uopće više nemam te opcije!
Znam da je prije bila ispod avatra nekakva opcija u stilu "pošalji zahtjev za prijateljstvo" ali toga sada više nema

Možda vam ovo što pomogne!
Kod paketa sam otišao da mi prikaže mape u paketu i ovo vam pokazujem možda tko vidi di je greška?

- Sources Buddies
- Themes default Buddies.template

Evo kompletan kod od Ultimate Profile u prilobu pa ako tko zna neka pomogne!

Zvezdan

#9
Ima li tko kavu ideju????

Evo uspio sam to riješiti!

admin > features and options > Enable buddy/ignore lists

▓▒RapidBelgrade▒▓

eto vidis....    treba te samo pustiti da malo napmes mozak i posvetis se problemu i nadje se resenje 




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Advertisement: