u cemu moze da bude problem?(u vezi ceta)

Started by NovakTop, March 28, 2011, 11:37:07 AM

Previous topic - Next topic

NovakTop

instalirao sam ajax cet...... i kada zelim nesto da odkucam evo sta mi izbaci......
p.s kada kliknem ok onda to sto odkucam ne izbaci tamo


sta e problem


▓▒RapidBelgrade▒▓

naravno da znamo al tebe boli uvo da nesto sam uradis..  ako si toliki top batali  SMF i gaji cvece



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Groovy™

Pa tebi svaki problem koji izbije,dodjes ovde i trazis pomoc ,a svaki dan imas probleme...koristi pretregu(search)...i pokusaj nesto sam da naucis...

rapid 1 +

NovakTop

ja ne znam sta onda vi traziite ovde.... ako necete da pomognete... uostalom nisam spamer..... pa da sad se ovde raspravljam..... ne mras da pomazes ako neces ali onda nemoj  ni da spamas...
i nije za svaki problem masu problema sam resio sam.....
kako da nesto namestim kad ne znam, zato trazim pomoc ovde...... trazio sam po shotbox.cfg ali nema nista sve sam promenio i onda vratio na staro...


a ti rapid kad da si sve znao kad si poceo ovo da raidis... zato me se molim te prodji... ako oce neko da pomogne ako nece opet ne mora (nije mu to obaveza)

▓▒RapidBelgrade▒▓

e tope, rado bih ti pomogao al mi se nesto ne da...  majke mi... 




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Da si dobro instalirao radilo bi kako treba.
Proveri kodove ručno, posebno template fajlove u temama, pa vidi gde je problem.

NovakTop

Quote from: RapidBelgrade™ on March 29, 2011, 11:42:25 AM
e tope, rado bih ti pomogao al mi se nesto ne da...  majke mi...

-.-'
QuoteDa si dobro instalirao radilo bi kako treba.
Proveri kodove ručno, posebno template fajlove u temama, pa vidi gde je problem.
mozes li da mi kazes na koji deo da posebno obratim paznju.... neku smernicu nesto?

Dzonny

Quote from: Dzonny on March 29, 2011, 12:15:37 PM
Proveri kodove ručno, posebno template fajlove u temama, pa vidi gde je problem.
Ne bih mogao da znam u čemu je tačno problem, pregledaj sve, i videćeš sam verovatno. Takodje ako imaš u error logu nešto što je povezano sa ovim bilo bi od pomoći.

NovakTop

problem je sto samo onamo gresku pokazuje da probam da reinstaliram ovaj cet>>
imali kakav drugi cet za ovu verziju>

Groovy™

Ukloni rucno kodove od tog ajax chata(koji izgleda vecini pravi problem) i probaj ovaj chat...samo podesi "kanal" na kome ce se nalaziti tvoj chat(IRC)...
kada instaliram mod ,kod subs.php ce ti praviti gresku tj. moraces rucno da dodas kod u subs.php ,koji se nalazi u sources-u

NovakTop

#11
znaci da obrisem ajax... ali koji drugi da instaliram?

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

NovakTop


▓▒RapidBelgrade▒▓

pa skljinu nebi drpi cnat kolji odporava tvijoj serzuji i inst a lipaj.....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

NovakTop

pa ovaj odgovara ali ne znam u cemu je greska

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

NovakTop

a kava to? sve sam uradio kako treba instalacija je dobro izvrsena...

Skipper.

Da je instalacija dobro izvršena onda ti ne bi izbacivalo greške. Šta još od modova imaš instalirano?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

NovakTop

1.   OS & Browser Detection    1.5 (ovaj OS mi takodje ne radi dobro.. .sliccice ne valjaaju)
2.   AjaxChat Integration    3.2.1     
3.   Double Post Stopper    1.1     
4.   Adk Portal    2.0 RC3-2     
5.   Simple staff color legend    1.1     
6.   Activity_Bar    1.0.1.2 

Advertisement: