OS & Browser Detection nece da se pojavi

Started by mladja037, February 02, 2011, 04:27:02 AM

Previous topic - Next topic

mladja037

Usmesno intaliran...nije prijavio ni jednu gresku pri instalaciji...u grupama clanova cekirano....i opet nema nista :SS

Groovy™

verzija foruma ?
mod se nece pojavljivati u starim postovima ...nego ispisi neki nov i trebalo bi da se prikaze

mladja037

ehhh.....bas je bzw sto se ne prikazuje u starim postovima :(((.... radi u novim..

Dzonny

haha, pa logično da neće, ranije se nisu prikupljali podaci o tome koji browser koristi koji član... :)

Masterd


Zvezdan

Dali je tko isprobao ovaj mod na verziji 2.0 RC4 i dali radi?

Ako ne, imali koji drugi da radi na ovoj verziji?

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1515

Groovy™

Da , naravno ...taj mod radi na RC4 i na RC5...samo emuliraj verziju i instaliraj ga... ;)

Skipper.

Zašto bi emulirao kad je mod apdejtovan na RC5?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Groovy™

Quote from: Skipper. on March 29, 2011, 03:19:39 PM
Zašto bi emulirao kad je mod apdejtovan na RC5?

Da ,ali za rucnu instalaciju...puno mu je lakse da emulira verziju i da instalira mod ,bez rucne instalacije  O:) ;D

Skipper.

Nije tačno da je odrađeno samo za ručnu instalaciju. Meni je instalirao mod bez emulacije na mom test forumu koji je na RC5.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd

Quote from: Skipper. on March 29, 2011, 03:34:42 PM
Nije tačno da je odrađeno samo za ručnu instalaciju. Meni je instalirao mod bez emulacije na mom test forumu koji je na RC5.

Ista stvar je i kod mene.

Groovy™

Onda neka neko kontaktira autora moda i kaze mu da se doda da je mod bez emulacije kompatibilan sa RC5

Skipper.

Quote from: Groovy™ on March 29, 2011, 03:40:00 PM
Onda neka neko kontaktira autora moda i kaze mu da se doda da je mod bez emulacije kompatibilan sa RC5
Pa pošalji poruku x3mE-u. Razumeće te, naš je čovek.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Groovy™

Ma jok, nije usao na forum ,od prosle godine...

Advertisement: