Testiranje HR prijevoda za 2.0 RC5

Started by Bernard T., April 23, 2011, 11:22:21 AM

Previous topic - Next topic

Bernard T.

Dragi SMFaši,

trudim se da dovršim HR prijevod verzije 2.0 prije nego izađe Final. Nekoliko stotina stringova prevedeno je posljednh tjedan dana, pa bi bilo vrijeme da se pridružite u testiranju prijevoda i pronalaženju eventualnih problema.

Edit:
25.4. - Admin spellcheckiran, ManageBoards počišćen od starih pojmova "forum" koji su sada "rubrika", spellcheckiran
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Masterd

Hej, Bernard, ovaj tjedan ti mogu više pomoći.

Branko.

@Bernard T. , nećeš mi zamjeriti, ali mislim da "otvoreni" poziv nije baš najbolje rješenje.Prijevod mogu raditi samo oni koji dobro poznaju značenje pojedinih funkcija.U takve ubrajam @Masterd i još neke.Pogledao sam ovaj priloženi smf_2-0-rc5_croatian-utf8 i ima dosta toga što bi valjalo popraviti.Već u default/admin php-u sam primijetio 15-ak grešaka.Ako ti što može pomoći, mogu ti u wordu ovdje zakačiti, za početak, nešto od toga da pogledaš i možda iskoristiš.
Pozdrav
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

▓▒RapidBelgrade▒▓

branko  svi se mi ovde dobro znamo i on je to napisao tako da smo svi razumeli osim tebe   
zna se ko ovde to radi i on se prepoznao u tom postu i verovatno ce mu pomoci... 
a ti ako si nasao greske slobodno mu mozes poslati na PP  on ce vec znati sta dalje....




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Branko.

Ok, shvatio sam.Ne vjerujem da će mu biti od koristi da ga svakodnevno "bombardujem" s PP.Za svoje potrebe sam sve završio(za sve četiri instalirane varijante), a to nije u takvom obliku da se mogu ekspresno locirati urađene izmjenem i njemu ponuditi.
Pozdrav i hvala za napomenu.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Branko. on April 24, 2011, 11:25:56 AM
Ok, shvatio sam.Ne vjerujem da će mu biti od koristi da ga svakodnevno "bombardujem" s PP.Za svoje potrebe sam sve završio(za sve četiri instalirane varijante), a to nije u takvom obliku da se mogu ekspresno locirati urađene izmjenem i njemu ponuditi.
Pozdrav i hvala za napomenu.

pa mozes ti te greske i ovde postaviti  slobodno   ne moras na PP   ja sam samo dao primer

mozda je cak i bolje ovde  pa ko hoce nek pokupi



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Masterd

Mene možeš slobodno "bombardirati" privatnim porukama.  ;D

Bernard T.

Quote from: Masterd on April 23, 2011, 01:07:47 PM
Hej, Bernard, ovaj tjedan ti mogu više pomoći.
Odlično, čujemo se na PP što konkretno...


Quote from: Branko. on April 24, 2011, 08:47:42 AM
@Bernard T. , nećeš mi zamjeriti, ali mislim da "otvoreni" poziv nije baš najbolje rješenje.Prijevod mogu raditi samo oni koji dobro poznaju značenje pojedinih funkcija.U takve ubrajam @Masterd i još neke.Pogledao sam ovaj priloženi smf_2-0-rc5_croatian-utf8 i ima dosta toga što bi valjalo popraviti.Već u default/admin php-u sam primijetio 15-ak grešaka.Ako ti što može pomoći, mogu ti u wordu ovdje zakačiti, za početak, nešto od toga da pogledaš i možda iskoristiš.
Pozdrav

Tema je otvorena kao poziv na prijavu prije svega "tipfelera", pogrešaka u pisanju i sl. Masterd i ja imamo pristup aplikaciji za prevođenje, za to ne brini. Na ostalima je da nam pomognu uočiti neuočeno.
Najlakše je recimo ovdje prikvačiti TXT file s izlistom pronađenih pogrešaka u obliku:

[FileName.php]
$txt['neki_string'] = 'Ispravak';
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: