Thanks mod

Started by Froger, April 24, 2011, 08:20:22 AM

Previous topic - Next topic

Froger

Tražim mod za sajt koji je nalik onom iz vBulettin-a. Našao sam ova dva mod-a, ali oba imaju neki problem.

Prvi je Thank You Mod:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=257



Levo ispod avatara je primer kako bi to trebalo da izgleda, znači ja sam to ubacio na sliku.

Kao što vidite ja bih želeo da bude kao ovaj Thank-O-Matic mod:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=710;id=76119;image

Ni jedan od ova dva moda nije kompaktibilan sa mojom verzijom SMF-a:

SMF 1.1.13

Gde mogu da nađem ovaj Thank-O-Matic mod kompaktibilan sa mojom verzijom. Ako već neko ima ovaj mod može li samo da mi ostavi link

Froger

Ima li neki link u vezi emuliranja verzije foruma.

PS: Nisam te razumeo u vezi ovog advanced. Ja uploadujem modifikaciju, ali ne da mi da je instaliram.


Skipper.

Nema emulacija za 1.1.xx verzije.
@Froger instaliraj thank-o-matic ručno i trebalo bi da radi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Froger

Iako piše da je kompaktibilna sa 1.1.10, 1.1.11 kada kliknem na parse kaže da taj mod nije kompaktibilan sa tim verzijama.

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Froger on April 25, 2011, 05:11:33 AM
Iako piše da je kompaktibilna sa 1.1.10, 1.1.11 kada kliknem na parse kaže da taj mod nije kompaktibilan sa tim verzijama.

radi parse za 1.1.10   !!!!!!!    vidi sliku




i za 1.1.11  radi parse     vidi sliku




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Maxion7

A i Thank-O-matic radi za 1.1.11 :D Pa biraj :D

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Maxion7

Hahahaha, ma nemam ja vremena za to :P

Froger

Ne mogu da verujem. Pritiskam parse za 1.1.10 i neće. Možda sam lud?  ???
Jel moguće da mi pošalješ link možda se tako učita?


Skipper.

Jesi probao da parsuješ pravu verziju moda?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Froger

Quote from: Skipper. on April 25, 2011, 10:24:55 AM
Jesi probao da parsuješ pravu verziju moda?

Da. Ne znam koji je problem.
Kada idem na RC3 parse on lepo radi.

▓▒RapidBelgrade▒▓

JESI OVAKO OZNACIO KAO NA SLICI....    MORALO BI DA TI POLAZE....




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Verzija 123 može da se parsuje na 1.1.11
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.


Branko.

Quote from: Froger on April 24, 2011, 08:20:22 AM...Ni jedan od ova dva moda nije kompaktibilan sa mojom verzijom SMF-a:

SMF 1.1.13


Gde mogu da nađem ovaj Thank-O-Matic mod kompaktibilan sa mojom verzijom. Ako već neko ima ovaj mod može li samo da mi ostavi link

Quote from: Froger on April 25, 2011, 10:18:41 AM
Ne mogu da verujem. Pritiskam parse za 1.1.10 i neće. Možda sam lud?  ???
Jel moguće da mi pošalješ link možda se tako učita?

Nisi lud nego si sve zapetljao s ovim gore....i ja čekam odavno za 1.1.13 Thank You Mod ili Thank-O-Matic
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Froger

E hvala ti za link. Nisam imao pristup netu ovih dana pa nisam mogao da odgovorim.  ;)

amarextreme

Quote from: Branko. on April 25, 2011, 06:38:44 PM
Quote from: Froger on April 24, 2011, 08:20:22 AM...Ni jedan od ova dva moda nije kompaktibilan sa mojom verzijom SMF-a:

SMF 1.1.13


Gde mogu da nađem ovaj Thank-O-Matic mod kompaktibilan sa mojom verzijom. Ako već neko ima ovaj mod može li samo da mi ostavi link

Quote from: Froger on April 25, 2011, 10:18:41 AM
Ne mogu da verujem. Pritiskam parse za 1.1.10 i neće. Možda sam lud?  ???
Jel moguće da mi pošalješ link možda se tako učita?

Nisi lud nego si sve zapetljao s ovim gore....i ja čekam odavno za 1.1.13 Thank You Mod ili Thank-O-Matic
Također isto kao i ti sam na čekanju za istu verziju :S ... I to sam na čekanju duži vremenski period, mišljenja sam da ćemo se fino vrijeme načekati toga update-a za ovaj mod :S ...

datoneer

Ima li za verziju 2.0 sve ima samo za 2.0 nema

Advertisement: