News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Thanks mod

Started by Froger, April 24, 2011, 08:20:22 AM

Previous topic - Next topic

Skipper.

Ima ali ne na ovom forumu.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.


Skipper.

Pitao je za 2.0 verziju. Ja koristim taj mod ali je on naknadno prilagođen za 2.0 verzije, besplatan je za download ali nije na ovom sajtu pa neznam jel smem da kačim link.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Founder 2008

I ovaj  mod zavrsava posao.
Posalji mu link preko pp.

Zuća

Quote from: Skipper. on July 12, 2011, 08:26:54 AM
Pitao je za 2.0 verziju. Ja koristim taj mod ali je on naknadno prilagođen za 2.0 verzije, besplatan je za download ali nije na ovom sajtu pa neznam jel smem da kačim link.

send i meni na pm link za download ;)

Skipper.

Quote from: Čarobnjak on July 12, 2011, 09:04:24 AM
I ovaj  mod zavrsava posao.
Posalji mu link preko pp.
Istina ali ovaj sa ovog foruma mora dodatno da prilagođava a onaj prolazi auromatsku instalaciju.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Founder 2008

Ko sta voli nek' izvoli :)

Froger

Prešao sam sad na 2.0 (2.0.1) i pokušao sam da instaliram mod, ali mi izbacuje sledeći error:

./Themes/default/MemberList.template.php    Datoteka nije nađena

Šta raditi?

Branko.

Deinstaliraj update, ubaci mod i ponovo napravi update na 2.0.1 ...ako je mod od ADK onda imaš već prilagođen na 2.0.1
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Froger

#29
Pa prilagodili su ga za 2.0.1, ali izgleda da mi izbacuje i dalje grešku. Instalirao sam ga i koliko vidim uspešno mi radi, ali bih voleo za svaki slučaj da znam kako da rešim onu grešku?

Edit: Dodao bih sledeće pitanje: U kom fajlu mogu da prevedem modifikaciju?

Branko.

Ta datoteka definitivno postoji...bez nje ne bi bilo liste članova.Uporedi parse moda sa originalnim.Vjerovatno da mod pravi dodatak za listu članova koji su dobili zahvalu, način sortiranja ali da ne može da je nađe?To nešto mod zeza, a tu nema nekih velikih promjena i lako ćeš prekontrolisati.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Froger

./Themes/default/MemberList.template.php

Po SMF forumu sam pronašao da prilikom instalacije moda on bi trebao da nalazi ./Themes/default/Memberlist.template.php, a ne ./Themes/default/MemberList.template.php

Branko.

Baš tako ide malo "l" ali izgleda da su nešto zeznuli.Gledao sam malo instal dio moda, tamo je ispravno napisano.Napiši mi tačan naziv i link do moda da budem siguran da gledam isti.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Froger

Verzija Thank-o-Matic 2.0

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=710

Btw, ja u fajlu modifications (gde prevodim modove) ovaj thanks o matic ne mogu da prevedem jer je samo tekst napisan za admin deo?

Branko.

Ako misliš na ThankOMaticEnglish.xml ima sve, nešto si previdio.Zakači taj fajl ovdje da pogledamo
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Froger

Sve sam sredio, ali me jedino nervira kod moda sto izbacuje koji ga je tim pravio kada se udje u deo koji su clanovi dali thanks. Nema veze i to ce se preziveti.  8) ;D

Edit: Branko hvala za pomoć. ;) Preveo sam i mod radi odlično.  ;)

Advertisement: