News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SMF 2 Gold Final

Started by dalga1, May 26, 2011, 12:14:05 PM

Previous topic - Next topic

Emre A.

dalga1

Adamlar ucundan gösterip vermediler

dalga1

Az kaldı ıkınma sürecinde, çıktı çıkacak :)

Alpay

Fussilet

ben smf 3 ü merak ediyorum, inşallah smf3 güzel olur...

Alpay

2,1 varda 3 ün daha görüntüsü sesi bile yok :)

iki özellik gerekiyor , aslında kimse bilemez ve bunun üstüne konuşmak boşuna ama şu toplu e mail göndermede durdurma ve daha ayrınılı fonksiyonlar gerekiyor ve seo ve profil alanın daha da geliştirilmesi :)

dalga1

bence smf 3 de kendisine ayit bir Portali olmasi gerek, VB de bu özellik var, dediginiz gibi SEO ve bir kac sey SMF 3 olmasi gerek.

grafitus

Quote from: Fussilet on June 05, 2011, 03:11:58 PM
ben smf 3 ü merak ediyorum, inşallah smf3 güzel olur...
Daha SMF 2.0 final çıkmamışken... :)

Quote from: Alpay on June 05, 2011, 03:14:02 PM
iki özellik gerekiyor , aslında kimse bilemez ve bunun üstüne konuşmak boşuna ama şu toplu e mail göndermede durdurma ve daha ayrınılı fonksiyonlar gerekiyor ve seo ve profil alanın daha da geliştirilmesi :)
Toplu e-posta gönderiminde yenilemeler olmuştu diye hatırlıyorum SMF 2.0'da? O bölümü hiç kullanmamı gerekticek bir sitem olmadığı için ilgilenmiyorum fazla. :P

Quote from: dalga1 on June 05, 2011, 03:32:21 PM
bence smf 3 de kendisine ayit bir Portali olmasi gerek, VB de bu özellik var, dediginiz gibi SEO ve bir kac sey SMF 3 olmasi gerek.
Bekleyin... SimplePortal 3.0'ı bekleyin. 8)

Antes

SMF2.1 'de öncelikle şu saçma profilden düzenleme sistemini kaldırsınlar. Admin panelinden üyeye rütbe verilmiyor.

Adk-Blog / SP yeterli eklentiler. Ah bi de SMSEO olsa ... :/ Marcus umarım jQ ile SMF'nin aşkını başlatır SMF2.1 sürecinde.

romeo37

vb ile karşılaştırmayın smf yi vbullettinde tükürsen para smf beleş

not: smf yi kimse hafife almasın vbulettin bir konuyu duyur eklentisi bile yokken smfde bu sistem en üst düzeyde...

grafitus

Quote from: Antes on June 05, 2011, 04:16:27 PM
SMF2.1 'de öncelikle şu saçma profilden düzenleme sistemini kaldırsınlar. Admin panelinden üyeye rütbe verilmiyor.
Nasıl bir şey olacağını Paint'le çizip gönderirsen yapabilirim. :) Mod Site'ye saldırı yapmayı planlıyorum. 8)

dalga1

Quote from: romeo37 on June 05, 2011, 05:07:54 PM

vb ile karşılaştırmayın smf yi vbullettinde tükürsen para smf beleş

not: smf yi kimse hafife almasın vbulettin bir konuyu duyur eklentisi bile yokken smfde bu sistem en üst düzeyde...

SMF yi VB le karsilastiran yok, sadece onda olan Portal özeligini SMF de olsun diyorum, iyi oku.

Alpay

Yahu bir fikir söyliceksiniz relax arkadaşlar :) onu bunu karşılaştırmanız hiç bir işe yaramaz bunu sizde biliyorsunuz sadece içinizden gelen kücükte olsa bir fikir belirtseniz zaten yakında kilitlenicek konu..

dalga1

SMF 3 den vazgecdik, SMF 2 Final sürümü ne zaman cikar onu bi bilebilsek yeter bize, ne hatasiymis bu böyle bir türlü haledemediler, 6 gün oldu adamlardan ses seda yok :)

kurtbey

biraz daha sabır arkadaşlar. elbette eninde yada sonunda çıkaracaklar finali.
çeyizlerinde saklayacak halleri yok ya  :laugh: eli kulağındaydı, artık kulağı elinde sayılır.
ama benim en çok istediğim şey gerçekten kendine özgü portal olması.
eh alpay üstadım artık bu konuda bize yardımcı olursunuz inşallah. yukarıya halk böyle istiyor
dileklerimizi iletirseniz seviniriz.  8)

Yağız...

SimplePortal gibi bir eklenti varken neden kendine özgü bir portal isteniyor anlamıyorum. Hemde tek tıkla paket yüklenebilmesi gibi bir kolaylık varken. Ayrıca hiçbir zaman şu gün çıkacak demediler, yetişirse Mayıs sonunda çıkacak dendi ancak OpenID'de bulunan bir hata yüzünden ertelendi (ki o da çözüldü). Yakın zamanda çıkacaktır, sizin gibi bizde bekliyoruz.

pitta

an itibari ile hatalar 3'e indirilmiş

Antes

Quote from: grafitus on June 05, 2011, 05:12:52 PM
Quote from: Antes on June 05, 2011, 04:16:27 PM
Nasıl bir şey olacağını Paint'le çizip gönderirsen yapabilirim. :) Mod Site'ye saldırı yapmayı planlıyorum. 8)

xenForo'nun default temasına bak.

pitta

Forum alt kısmında Powered by SMF 2.0 yerine güvenlik gerekçesiyle sürüm belirtilmeden sadece Powered by SMF ibaresi yer alsa nasıl olur

bolubeyi61

Mod olarak var yapılmış. Mod siteden indirip kurun.

Advertisement: