Profile Song | Profil Müziği

Started by Özgür, January 11, 2010, 03:18:51 PM

Previous topic - Next topic

Özgür

Mod:Profile Song
Yazar:Daydreamer
Uyumluluk:1.1.x ve 2.0.x
Türkçe Çeviri:Pakete Dahil
Açıklama:Üyelerinizin profillerinde mp3 veya klip yayınlamalarını sağlar.
Url:http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2159

Aeva Media Desteği için ekteki paketi kurun. Böylelikle kullanıcılarınız galeriye istedikleri mp3 veya videoları yükleyerek bunları profillerinde gösterebilecekler.
So Long

grafitus

Eline sağlık. Uzun zamandır Modifikasyon Sitesi'nde olan bir modun. Burda tanıtmak yeni nasip oldu sanırım. :) Bu arada Ultimate Profile'yle uyumlu olması iyi olmuş. ;)

Birde konu yanlış yerde. :) Dalgınlığına gelmiş sanırım.... (:

Yağız...

Quote from: grafitus... on January 11, 2010, 04:39:06 PM
Eline sağlık. Uzun zamandır Modifikasyon Sitesi'nde olan bir modun. Burda tanıtmak yeni nasip oldu sanırım. :) Bu arada Ultimate Profile'yle uyumlu olması iyi olmuş. ;)

[iBirde konu yanlış yerde. :) Dalgınlığına gelmiş sanırım.... (:[/i]
Sana öyle gelmiş ;)

Sonunda çıkarabildin yeni sürümü :P Hayırlı olsun.

Özgür

Modun görünmesi için burada duruyor konu. Daha önce kullanmak için yardım isteyenlere kullanmamalarını söylemiştim. Ama artık sorunsuz sayılır.
So Long

Gökhan | Brestgerfich

Ellerine, aklına sağlık Özgür :)
Keşke medya modifikasyonunu da kullanıyor olsam da bu modifikasyonu daha güzel bir şekilde kullanabilsem :) Ama bu kadarıyla idare etsinler artık :) Eklesinler şarkıyı, dinletsinler...
  Tekrar teşekkürler. ;)

Özgür

Quote from: Gökhan | Brestgerfich on January 11, 2010, 07:09:56 PM
Ellerine, aklına sağlık Özgür :)
Keşke medya modifikasyonunu da kullanıyor olsam da bu modifikasyonu daha güzel bir şekilde kullanabilsem :) Ama bu kadarıyla idare etsinler artık :) Eklesinler şarkıyı, dinletsinler...
  Tekrar teşekkürler. ;)

Youtube linki de ekleyebilirler :)
So Long

Gökhan | Brestgerfich

http://www.longtailvideo.com/
Adresinde buldugumuz bir temayı nasıl yükleyebileceğimiz hakkında bir yazı hazırlayabilir misin Özgür ?

grafitus

Quote from: Yağız... on January 11, 2010, 05:54:07 PM
Sana öyle gelmiş ;)

Sonunda çıkarabildin yeni sürümü :P Hayırlı olsun.
Benim hayatım yanlış zaten. :P

Quote from: Daydreamer on January 11, 2010, 06:53:45 PM
Youtube linki de ekleyebilirler :)
Dailymotion, Facebook, İzlesene (Türk kullanıcılar için) gibi alternatiflerde eklesen janjanlı olur hani. :P

Özgür

Zaten olmaz. Ama gerekte yok. Sevmiyorum çünkü ne izlesene'yi ne de diğer siteleri. Sürekli saçma sapan sebeplerle yapılarını değiştiriyorlar. Izlesene'ni embed Aeva çıktığından beri 20 kere güncellendi. En son güncellendiğinde Nao moddan çıkartacaktı ben konuşmuştum. Facebook videoları zaten türkiyeden embed yapılamıyor. Ne eklemesi ? Youtube varken zaten diğer sitelerin gerekli olduğunu da sanmıyorum. Dailymotion buffer yapmıyor mesela. Videoyu izledikten sonra tekrar izleyeceğin zaman videoyu önbelleğe almıyor. Tekrar başka sunucusundan indiriyor. Her neyse. Youtube ve mp3/flv/mp4 urlleri şeklinde çalışacak bu mod. Diğerleri için zaten özel alan oluşturabilirsiniz SMF RC2'de.
So Long

KeSaiR

2.0 rc3 sürümünü kullanıyorum.. modu kurdum başarılı dedi.. ancak siteye üye olmada veri tabanı hatası vermeye başladı..

http://www.maddihata.com/forum/index.php?action=register2

Veritabanı Hatası: Field 'song' doesn't have a default value

Dosya: D:/vhosts/maddihata.com/httpdocs/forum/Sources/Subs-Members.php
Satır: 785

bu hatayı veriyo..

grafitus

Paket içindeki install.php dosyasını forum anadizininizde bir kere çalıştırın, sonra silebilirsiniz.

KeSaiR

sağol grafitus.. şimdi hallettim bende sorunu.. php myadminden sildim song dosyasını oldu..

akbora

Ultimate profil ile de profil song oluşturabilirsiniz. Media bölümüne ekleyeceğiniz herhangi bir video klibini otomatik çalarlı hale getirin profilinize girince müzik çalmaya başlar. İsterseniz boyutunu küçültüp mp3  çalıyormuş gibi yapabilirsiniz. Ben öyle yaptım.
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

grafitus

Ancak herkes değişik bir profil tasarımı istemeyebilir. Sadece bu özelliği isteyenler için idealdir.

Dreamsoldier

Smf sürümüm 2.0.8, böyle bir hata veriyor ve devam edersem profilde  bir değişiklik olmuyor aktif etmeme rağmen modifikasyonu..

plaket

değişik ve güzel bir eklenti paylaşım için teşekkürler.

Advertisement: