News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Gde je ovo u style.css

Started by undeR., June 07, 2011, 07:16:59 PM

Previous topic - Next topic

Cola-Coca

Quote from: Dzonny on June 08, 2011, 05:24:37 PM
Ja ti toplo preporučujem da instaliraš firebug na ff, i pomoću njega pronađeš šta trebaš promeniti, pošto te mrzi da obajsniš, pogledaš, pročačkaš, probaš, potražiš, testiraš etc...

Pa da !  :)
I LOVE SMF

undeR.

Quote from: Dzonny on June 08, 2011, 05:24:37 PM
Ja ti toplo preporučujem da instaliraš firebug na ff, i pomoću njega pronađeš šta trebaš promeniti, pošto te mrzi da obajsniš, pogledaš, pročačkaš, probaš, potražiš, testiraš etc...

Ja tebi toplo preporucujem da skines overview temu 1.1.x i da vidis da nema slike kao sto pricate uzaludno. Degenerik nisam da ne znam da objasnim, nego ne mozete da shvati. Sa SMF-hr.com su odma shvatili ali ne znaju sta treba pa rekli ovamo se obratim al djaba

▓▒RapidBelgrade▒▓

#22
ajde uradi ovako   

skini ove 2 slicice iz attacmenta na komp

uloguj se preko FTP i idi na fajle foruma  pa idi na teme pa na tu tvoju temu (OverView) pa na images i tu ubaci ove 2 slicice sto sam ti postavio...    NEMOJ MENJATI NAZIV NITI BILO STA DRUGO !!!!!   samo ih ubaci u images OverView teme i ako te pita da overwrite ili replace   ti reci DA ...

nakon toga ubaci style.css sto sam ti stavio u attacment i to je to...

onda idi na forum uradi 2x refresh index strane i vidi jel OK  .... 

dobices ovakav rezultat


that is all  ;)


BTW. pozdravi te sa SMF-hr.com ...  znaju oni gde da salju kad je frka  ;D  a stevenu ne zameri , hoce da pomogne a nezna...  mlad je i jos uci....  bice od njega nesto jednog dana ako bude slusao...     jel tako madzgo  xa   ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

undeR.


▓▒RapidBelgrade▒▓

svecice i  pumpu za vodu     :D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Cola-Coca

#25
Quote
a stevenu ne zameri , hoce da pomogne a nezna...  mlad je i jos uci....  bice od njega nesto jednog dana ako bude slusao... 


Bitno da je Rapid mene spomenuo da sam mlad i da neznam , to je najbitnije.
Da neznam moguce da neznam ali nevjerujem  ni da ti znas puno vise od mene sto si rjesio covjeku da zamjeni style.css i ubacio 2 slicice,  a to da sam mlad malo si fulao  ;)


Quote
A sta si menjao u css?

Prijatelju ja cu ti rec sto je promjenio i kako je napravi, ja nisam imao toliko vremena koliko ga ima Rapid pa da skidam temu i da gledam u detalje , svacas.

Jednostavo je obojao preko PhotoShop-a "topmenu-left2.gif " i "topmenu-right2.gif" u sivu boju a nakon toga je promjenio u style.css-u sljedece:

Nasao je ovo:

#topmenu ul li a:hover {
color: #000;
background: #c35225 url(images/topmenu-left2.gif) 0 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a:hover span {
display: block;
width: auto;
background: #c35225 url(images/topmenu-right2.gif) 100% 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a.current {
color: #fff;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-left.gif) 0 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a.current span {
display: block;
width: auto;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-right.gif) 100% 0 no-repeat;




.. i promjenio u ovo:


#topmenu ul li a:hover {
color: #000;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-left2.gif) 0 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a:hover span {
display: block;
width: auto;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-right2.gif) 100% 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a.current {
color: #fff;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-left.gif) 0 0 no-repeat;
}

#topmenu ul li a.current span {
display: block;
width: auto;
background: #6d6b6b url(images/topmenu-right.gif) 100% 0 no-repeat;



.. eto tako da nebi ostalo na svjecici i pumpi za vodu. Inace to su stvari koji svaki obicni amater koji poznaje 2% SMF-a zna napravit tako da ....

A ovi sa smf-hr su ti to rekli neznam ni ja zasto .. znali su oni to jako dobro .. Neznam tko ti je od njih to rekao da dodjes ovdje rjesit toliko jednostavno banalnu stvar ali vjerujem da ni oni nisu imali toliko vremena koliko ga "neki" imaju pa da skidaju temu i traze po style.css-u .

I LOVE SMF

mustea


Advertisement: