"Sveža instalacija SMF-a na staru bazu"

Started by Madzgo, June 11, 2011, 05:03:36 PM

Previous topic - Next topic

matija28

evo uspeo sam nekako ali kada se logujem izbaci mi opet grešku

Fatal error: Call to undefined function loadTheRememberText() in /home/septimus/public_html/septimus/smf/Sources/Load.php(2151) : eval()'d code on line 318

http://www.septimus.septimussignum.com/smf/index.php?board=2.0

matija28



evo šta mi se pojavilo na starom forumu


...ok Hvala na pomoći

Cola-Coca

pa pojavilo ti se jer si makao Copyright, vrati copyright i srednjen problem.
I LOVE SMF

Dzonny

Ti si nešto opasno pobrkao stvari.
Logo i modovi nisu vezani za bazu (ne u tolikoj meri da ti ometaju rad foruma), tako da je nemoguće da ti je uz instaliran forum došao i youtube mod. :s

Ajde ovako, pošto ti stari forum i dalje radi, uninstaliraj na njemu mod youtube, i vidi da li se stanje popravilo?

matija28

Dzonny,kao prvo mnoge stvari sam pobrkao što i nije čudo kada je neko duduk.Međutim,smirivši histeriju koju sam imao, pa ponovo prateći vaša uputstva mogu vam reći da sam Uspeo.
Instalirao sam forum,ubacivši sa repair_settings.php bazu koja je nosila i članove i postove što mi je veoma bitno.
Iz svega ovoga nadam se,nastao je dobar tutorijal,mislim da će i drugima pomoći.Napominjem da je moja baza veoma mala pa je možda i to razlog da je barem kod mene sve prošlo ok.
Dakle,još jednom veliko vam hvala na strpljenju i ukazanoj pomoći.
Bez ikakve patetike mogu vam reći da mi je bilo veliko olakšanje što ste u teškom trenutku za mene bili on line.

▓▒RapidBelgrade▒▓

pa nek je sa srecom dalji rad......   ;)



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Drago mi je da si uspeo. :)
Ako bude bilo problema, slobodno pitaj :)

Advertisement: