News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

previše smajliča

Started by sikoz, June 13, 2011, 12:42:58 PM

Previous topic - Next topic

sikoz

imam oko 60 i nešto smajliča i sad kad posta netko nešto izadje tih 60 smajliča i stvarno se ružno vide.
Video sam na nekim smf forumima da ima samo 40 smajlica na stranici za postanje i ima jedno dugme "More" i kad pretisneš na to dugme izadje još smajliča oko 20-30 još.
Kako da napravim to da imam na stranici za postanje samo 40 smajlića i kad netko pretisne dugme more izadje ostatak smajlića.
Imam forum 1.1.14

Dallape

Uđeš u admin panel => Smileys and Message Icons => SETTINGS    čekiraš ako nije čekirano Enable customized smileys:

zatim ideš na EDIT SMILEYS    odabereš koji smajli hoćeš da bude u pop-up (ono more) i ideš na modify. Skroz dole ćeš videti Location, stavi pop-up i to je to. Jedino smara što ćeš morati svaki smajli posebno, ili ako postoji neki drugi način.


sikoz

Quote from: Dallape on June 13, 2011, 01:27:57 PM
Uđeš u admin panel => Smileys and Message Icons => SETTINGS    čekiraš ako nije čekirano Enable customized smileys:

zatim ideš na EDIT SMILEYS    odabereš koji smajli hoćeš da bude u pop-up (ono more) i ideš na modify. Skroz dole ćeš videti Location, stavi pop-up i to je to. Jedino smara što ćeš morati svaki smajli posebno, ili ako postoji neki drugi način.



:) Hvala lepo, radi.  :)

Advertisement: