News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Oko Shoutboxa POMOC

Started by sRK1, June 15, 2011, 02:09:15 PM

Previous topic - Next topic

sRK1

Pozdrav svima, ovako nikad mi se ovo nije desavalo. Imam problem sa shoutboxom stvar je u tome sto ga dodam i stavim na "Simple Portal" verzija foruma 2.0 RC5 portala 2.3.3, i sada napisem nesto i ne pojavi se nista tek kada se refreshuje stranica pojavi se taj text koji je napisan, menjao sam refresh time stavljao sam 0, 5 i 10 sec i nista isto je. I obrisao i ponovo instalirao SimplePortal i opet isto. Molim vas da mi pomognete. Hvala

undeR.

Jel to samo kod tebe ili? Ako je obrisi cookiese cache itd i onda probaj

Cola-Coca

Quote from: sRK1 on June 15, 2011, 02:09:15 PM
Pozdrav svima, ovako nikad mi se ovo nije desavalo. Imam problem sa shoutboxom stvar je u tome sto ga dodam i stavim na "Simple Portal" verzija foruma 2.0 RC5 portala 2.3.3, i sada napisem nesto i ne pojavi se nista tek kada se refreshuje stranica pojavi se taj text koji je napisan, menjao sam refresh time stavljao sam 0, 5 i 10 sec i nista isto je. I obrisao i ponovo instalirao SimplePortal i opet isto. Molim vas da mi pomognete. Hvala

Ako je shoutbox sto dolazi sa simple portalom pitanje kada si instalirao simple portal dali ti je izbacilo koju gresku prije instalacije ?
I LOVE SMF

Advertisement: