[SMF 2.0] Nie zlicza postów z poddziałów

Started by szymonkas, June 29, 2011, 06:20:35 AM

Previous topic - Next topic

szymonkas

Forum w głównej kategorii pokazuje, że nie ma postów, mimo iż w podkategoriach posty się znajdują.

Opcja "Uwzględniaj działy podrzędne przy zliczaniu wiadomości" w konfiguracji działów jest zaznaczona.

impreza

Też musi być zaznaczona w poszczególnych kategoriach przy ich tworzeniu, w edycji można to zaznaczyć. Każdy dział musi mieć tam też to zaznaczone.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

szymonkas

No i tam, też jest zaznaczone.
Może to zależy od struktury?

Dział/poddział/temat

W poddziale widać ilość postów, ale dział już nie pokazuje ilości postów w poddziałach.

impreza

nie, coś jest nie tak. Powinno zliczać dobrze. Może Pa zarządzanie i wykrywanie błędów forum warto wypróbować.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

szymonkas

#4
"Gratulacje, nie znaleziono żadnych błędów! Dzięki za sprawdzenie."

Chodzi konkretnie o ten dział:
http://forum.dlamuzykow.pl/promocje-i-nowosci-sprzetowe/ [nofollow] (tu widać, że jest post)

http://forum.dlamuzykow.pl/index.php#c7 [nofollow] (a tutaj dział Promocje i nowości sprzętowe jest pusty)

Wyczytałem gdzieś, że SMF zlicza posty tylko z poddziałów. Jeśli są podpoddziały (że tak powiem - mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi) już nie.

Można to zmienić?

Adrek

Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one


szymonkas

Zainstalowałem i zlicza.

Pytanie, czy jest też coś co pozwala na uwzględnienie poddziałów w oknie, gdzie pokazuje ostatnio dodany temat w kategorii.

W tej chwili pokazuje, że są 2 posty w kategorii, a ostatnio dodanego posta nie ma wcale.

luena

mamy wersję forum 2.0.4 i ten "mod" zliczania nie jest z nią kompatybilny
czy jest może coś nowszego, żeby wszystko było zliczone?

Adrek

mod będzie działał na każdej wersji serii 2.0.*
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Advertisement: