News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Τι μπορεί να συμβαίνει ;;

Started by adreasgr, July 08, 2011, 05:38:51 AM

Previous topic - Next topic

adreasgr

Ξαφνικά και στα καλά του καθουμένου στη σελίδα μου δεν μπορώ να κάνω ποστ.
Όταν πηγαίνω να απαντήσω σε ένα θέμα ή να κάνω νέο εμφανίζεται το παρακάτω μήνυμα :

QuoteΠαρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.

Αν δε πάω στη διαχείριση μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα :

QuoteΣυνέβη ένα σφάλμα!
Η επαλήθευση συνόδου απέτυχε. Παρακαλούμε αποσυνδεθείτε και συνδεθείτε, και μετά δοκιμάστε ξανά.

Το δεύτερο μήνυμα εμφανίζεται και όταν προσπαθείς να κάνεις και αποσύνδεση.

Μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει ή να έχει καμιά ιδέα να προτείνει που να κοιτάξω ?

agridoc

Διαγραφή τα cookies για το site στον browser και δοκιμή πάλι.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

adreasgr

Το έχω κάνει ήδη αυτό αλλά παραμένει η ίδια κατάσταση...

agridoc

Κάνε επιδιόρθωση και βελτιστοποίηση της βάσης δεδομένων. Αν συνεχίσει επικοινώνησε με τον host σου. Ποια έκδοση SMF χρησιμοποιείται;
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

adreasgr

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση και για όλη τη βοήθεια. Τελικά έφταιγε μια toolbar που είχα εδώ και καιρό εγκαταστήσει και τώρα έβγαλε τα κόλπα της στη φόρα.

Πρόκειται για την wibiya η οποία τελικά είναι "άτακτη."

Φυσικά έκανα και επιδιόρθωση και βελτιστοποίηση της βάσης δεδομένων διαγραφή τα cookies και τώρα όλα είναι μια χαρά.

agridoc χρησιμοποιώ SMF 2.0

Και πάλι σε ευχαριστώ.!

Advertisement: