Plugin για αγγελίες;

Started by blackblood24, July 09, 2011, 12:34:48 PM

Previous topic - Next topic

blackblood24

Υπάρχει κάποιο plugin για να μπορώ να έχω μία σελίδα με αγγελίες μέσα στο smf forum μου και να μπορούν τα μέλη να καταχωρούν αγγελίες .. το είχα δει σε ένα forum αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο ρε γμτ :( και δεν έχω βρει και τίποτα και στα mods! υπάρχει τίποτα;


agridoc

Οχι andy12gr, το mod που αναφέρεις είναι για links συνεργατών - φίλων ή και διαφημίσεις από σχετικά sites.


Το SMFbuy διατίθεται σε ελεύθερη έκδοση, μόνο για 1.1.x. Υπάρχει και pro έκδοση.

Ισως το πιο γνωστό σχετικό mod, όχι όμως ελεύθερο ($79), είναι το SMF Classifieds.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

blackblood24

το SMFbuy υπάρχει περίπτωση να βγει για 2.x έκδοση;
Και το SMF Classifieds αξίζει να το αγοράσω.;

agridoc

Δεν έχω ασχοληθεί με κανένα από τα δύο.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

vkot

Χρησιμοποιώ το SMF Classifieds εδώ και πολύ καιρό, και είμαι σχετικά ικανοποιημένος. Μπορείς να το δεις στο http://aggelies.kithara.gr

Δεν είναι τέλειο αλλά δεν έχω βρει καλύτερο mod για αυτή τη δουλειά. Κάποτε είχα βρει ένα ανεξάρτητο πρόγραμμα, που χρειαζόταν να φτιάξω γέφυρα με SMF αλλά βαριόμουν να το κάνω.
For specialized SMF installation/customization, Web Development, Linux Server Administration, click here.
Για εξειδικευμένες υπηρεσίες στα παραπάνω, πατήστε εδώ.

Advertisement: