Kljucne reci!

Started by SimpleGost, August 14, 2011, 05:19:16 AM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

E ovako zanima me , npr da li ima neki bbc mod da prkeo njega npr napise kljucne reci tj. keywords a da kad stavim npr

[keywords] nesot ovde bzvz [/keywords]

I da se te kljucne reci ne vide kao tekst? tj. da su sakrivene da vide samo pretrazivaci, to mi treba za teme, jer mi glupo da clanovi vide da na kraju pise

Keywords: download, how to,procesor

Razumete?

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SimpleGost

Nema meta keyword mod? Daj molim te...

▓▒RapidBelgrade▒▓

ima bre  vidis da te pali....     sacekaj da dzoni dodje sa odmora pa ce ti to srediti ima forum da ti samo bljuje vatru.....

My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Nema mod koji tražiš, ali imaš neke modove vezane za ključne reči, koji su em nepotrebni, em se sve više zanemaruju od strane pretraživača, em ti dodaju nepotrebne kodove na forum.

SimpleGost

ali opet ne razumeteee.Ljudi Meta Keyword tag!!!!Kao meta description sto google uzme opis koji napravis pa ti stavi ispod sajta.E to ja hocus amo ocu meta keywords da kad neko ukuca npr neku kljucnu rec koju sam naveo izadje mu moja tema... da ne  pisem

Keywords: sadasdsadasf adfasd asdf afasd asfsd fsdfsad asdf asd

Madzgo

Mozes da pises isto to, ali bijelom bojom (ako je bijela pozadina) i slova se ne vide! :D :D

▓▒RapidBelgrade▒▓

ma sta da pise...   zadnji post mu na forumu pre 5 dana...    ;D

Skipper.

Quote from: InternetFazoni on August 21, 2011, 07:28:14 AM
ali opet ne razumeteee.Ljudi Meta Keyword tag!!!!Kao meta description sto google uzme opis koji napravis pa ti stavi ispod sajta.E to ja hocus amo ocu meta keywords da kad neko ukuca npr neku kljucnu rec koju sam naveo izadje mu moja tema... da ne  pisem

Može to što želiš. Plati nekom da ti odradi dobru SEO optimizaciju sajta. Evo ja mogu da ti nađem čoveka koji će ti to odraditi za 1000$.    ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

▓▒RapidBelgrade▒▓

verovatno si mislio na mene.....   ;D ;D ;D    (talimo se, of course)

Skipper.

▓▒RapidBelgrade▒▓

samo na sebe mislis   xaxaxxaxa   :D :D :D

Skipper.

Taman posla  :laugh:
To prepuštam profesionalcima.

Braca

Pa ko je profesionalniji od Rapida za uzeti milju baksova ?  :laugh:

▓▒RapidBelgrade▒▓

Founder 2008

Quote from: InternetFazoni on August 21, 2011, 07:28:14 AM

1. Imate ovaj mod ako ste na to mislili iako to možete i ručno da izmenite.

2. To što vi hoćete nema veze sa SMF podrškom.

3. Da biste se rangirali među prvima na određenu ključnu reč ili pojam, morati imati dobru SEO optimizaciju, a uzgred da vaš forum bude konstatno dobro posećen.

Advertisement: