News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Last 24 hours mod smf2.0

Started by BorisPSC, August 07, 2011, 06:53:02 AM

Previous topic - Next topic

BorisPSC

Moze neko da mi pomogne gde da nadjem ovaj mod za moj forum nasao sam samo onaj koji nije kompatibilan i kad uradim ono sto prasiram za verziju 2.0 ne dobijem nista, tacnije dobijem ovo
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

BorisPSC

Hvala ali uspeo sam i onaj prethodni da instaliram, manuelno sam to odradio.
BTW Da ne znate mozda gde da ndjem neki mod koji ce da dodeljije poene clanovima na osnovu Vremena provedenog na forumu, broja postova,i kvaliteta njihovih postova? :)
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Braca

Mod koji ce da odredi i klasifikuje kvalitet posta !!??  :o :o :o

BorisPSC

Pogresno sam se izrazio mislim kvaliteta na osnovu glasova drugih clanova , :)
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Venera

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=192

NOvi karma mod, različit od onog po defaultu foruma. Svaki član piše razlog za povećanje ili smanjenje ugleda drugom članu. Članovi imaju evidenciju svih promena ugleda. Svaki post u kome je promenjen ugled ima napisana broj promena.  SA profila članovi linkuju spisak promenjenih ugleda, vide post koji je dobio plus ili minus i sl. Odličan mod.  :)

BorisPSC

Hvala ti Venera ^^ Ali to je samo jedan deo onoga sto trazim :/ Mislim da mod koji ja trazim i ne postoji zapravo :( heheh
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Skipper.

Na smf-u sve može, samo je pitanje koliko si spreman da platiš za to.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

BorisPSC

Pa iskreno platio bih ali da bude tacno kako sam zamislio.
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

BorisPSC

Quote from: BorisPSC on August 07, 2011, 02:44:37 PM
Pa iskreno platio bih ali da bude tacno kako sam zamislio.
Da ne znas mozda neki drugi nacin da kupim mod, posto mi je tesko da se "natezem" na engleskom ?
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Skipper.

Jedino ako neko odavde zna da to napravi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

BorisPSC

Za nekoga ko se razume u to malo bolje mislim da to ne bi bio veliki problem :/ u principu nije to nista komplikovano ali... :/nzm videcemo :)
Hvala ti sto se trudis da pomognes ^^
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Skipper.

Takvi smo mi prosti i drski članovi, kako si me nazvao u jednoj temi  :P
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

BorisPSC

Quote from: Skipper. on August 07, 2011, 03:11:35 PM
Takvi smo mi prosti i drski članovi, kako si me nazvao u jednoj temi  :P
Pa dobro malo sam se osecao neprijatno, kad si mi ono reko :P Ali sad je okej xD
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Dzonny

Što se tiče plaćenih modifikacija imaš forum na engleskom gde to možeš zatražiti, a ovde možeš kontaktirati članove putem privatnih poruka, ili postaviti zahtev (u zasebnoj temi, koja će biti zaključana da bi se izbegle nepotrebne rasprave).

Pošto je prvobitan problem rešen, lock.

Advertisement: