Dolazak na forum u skrivenom modu!

Started by Zvezdan, September 09, 2011, 03:13:37 AM

Previous topic - Next topic

Zvezdan

Koristim verziju foruma 2.0

Želio bih malo pojačati vizualno da vidim tko mi dolazi u skrivenom modu na forum.
Oni koji dolaze na forum su skrivenom modu forum ih prikaže ukošenim slovima (primjer: Baraba)

Želio bih da tog skrivenog korisnika nekako lakše uočim tj. neka ostane ukošen na prikazu ali bih još želi da bude i podvučen linojom ispod kako bih ga lakše uočio.

primjer: Baraba

Ili postoji li možda nešto da mi odmah izlista sve korisnike koji se pojavljuju u skrivenom modu?

Hvala!


Branko.

Mislim da takvo nešto nema.A zašto im ne uskratiš tu mogućnost ACP>Features and Options>General>i otčekiraš Allow non-administrators to hide their online status
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Zvezdan

Nema potrebe da im to uskratim jer ja to sve vidim samo ako ima više korisnika onda moram dobro gledati a da je podvučen lakše bih ga uočio.

Ima opcija u Ultimate Profilu gdje se to podešava da dloazi u skrivenom modu!

Profil - Uređivanje profila - Postavke računa - "Ostali prikazati moj online status" gdje pod opcijom ako nije čekirano nitko sem admina ne vidi dali je korisnik bio na forumu ili je trenutno online ili ne!

Branko.

U tom slučaju se mora pogledati taj dio u php-u i uz malo konsultacija pokušati da se bnapravi to što želiš.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: