News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

'main_above' Teması Yüklenemiyor sorunu

Started by arzum, September 16, 2011, 10:16:27 AM

Previous topic - Next topic

arzum

Arkadaşlar acil yardım edin lütfen... ben kategori resimlerini değişmek için boardindex de kodları değiştim ama sitem hata verdi 'main_above' Teması Yüklenemiyor. yazıyor vede site açmıyor... nasıl düzeltebilıirim biri bana yardım etsin lütfen... Kullandığım tema Nostalji.

arzum

biraz arama yaptım vede çıkan sonuç index.template.php yı tekrar yüklemem, ama acemi olduğum için bişeyler yapmayada çekiniyorum, şu dosyayı ftp dan silip tekrar yüklemem mi gerek yoksa sonradan mı silmem gerek? tekrar yüklemem için temayı tekrar indirip mi index.templateyi çıkarmam gerek?

Antes

boardindex.template.php 'nizi tekrar yükleyin. Ya da uyguladığınız kodları geri çevirin.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 12:21:20 PM
boardindex.template.php 'nizi tekrar yükleyin. Ya da uyguladığınız kodları geri çevirin.

nereden yükliycem? site tamamıyla açılmıyorda...

**teşekkürler sonunda ilgilenen oldu...

Antes

FTP üzerinden veya cPanel üzerinden yükleyebilirsiniz.

/Themes/{temanız}/ dizinine atmanız yeterli olacaktır.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 12:40:40 PM
FTP üzerinden veya cPanel üzerinden yükleyebilirsiniz.

/Themes/{temanız}/ dizinine atmanız yeterli olacaktır.

tamam ama boardindex.templateyi nereden bulacam?

Antes

hangi temayı kullanıyorsanız indirip zipten çıkartın orada göreceksiniz. Eğer Default veya Core temaları kullanıyorsanız SMF yükleme paketi içinden alın.

arzum

Nostalji teması kullanıyorum... zipden çıkardım index, index template, style, theme _ info dosyaları ve images klasörü var boardindex yok ama. edit: şimdi hatırladım bu dosya yoktu temada başka temadan ekledim ben...

Antes

Eğer temanızın BoardIndex.template.php dosyası yoksa temanız default temanın BoardIndex.template.php dosyasını kullanır.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 02:34:18 PM
Eğer temanızın BoardIndex.template.php dosyası yoksa temanız default temanın BoardIndex.template.php dosyasını kullanır.

peki default temanın boardindex'ini ftp dan bulup nostaljiye kopyalayabilir miyim? çünki default temayı bulamadımda indirmek için... yada nebileyim nostalji temasından boardindex.template.php yı sileyim mi? düzelir mi sorun?

Antes

hayır temanızın boardindex.template dosyası orjinalde yoksa sizin oraya bi şey kopyalayıp koymanıza gerek yoktur. Temanızın içindeki boardindex.template dosyasını silin siteniz muhtemelen düzelecektir.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 02:52:03 PM
hayır temanızın boardindex.template dosyası orjinalde yoksa sizin oraya bi şey kopyalayıp koymanıza gerek yoktur. Temanızın içindeki boardindex.template dosyasını silin siteniz muhtemelen düzelecektir.

sildim ama düzelmedii

Antes

Eğer yüklü bi eklentiniz yoksa temanızı ve default temayı tekrardan yükleyin sorununuza çözüm olur.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 03:01:51 PM
Eğer yüklü bi eklentiniz yoksa temanızı ve default temayı tekrardan yükleyin sorununuza çözüm olur.

nasıl yükliycem? şimdi ftp ile default vede nostalji temasını silip tekrar mı ekliycem?

Antes

Dosyaları mevcut dosyalar üstüne atın değişikliklere onay verin.

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 03:09:51 PM
Dosyaları mevcut dosyalar üstüne atın değişikliklere onay verin.

nostalji temasını atdım ama defaultu nerden bulacam bilemiyorum... temalar arası arama yaptım ama çıkmıyorda

Antes

http://download.simplemachines.org/

Yükleme paketinde Themes altında mevcut. paketin tamamını değil sadece temayı atın. ( SMF sürümünüze göre )

arzum

Quote from: Antes on September 16, 2011, 03:20:11 PM
http://download.simplemachines.org/

Yükleme paketinde Themes altında mevcut. paketin tamamını değil sadece temayı atın. ( SMF sürümünüze göre )

tammaını atdıım dediğiniz gibi ama yine olmadııı :(

Yağız...

arzum

siteyi direk açtığımda sadece bu yazı çıkıyor -  'main_above' Teması Yüklenemiyor.

Advertisement: