SMF 2.0.1 ve 1.1.15 Kritik Güvenlik Yaması

Started by Alpay, September 19, 2011, 04:34:25 AM

Previous topic - Next topic

Antes

Quote from: bora on September 21, 2011, 03:16:24 PM
neyse ki Webinstall secenegi ile oldu
bu secenek cok da hızlı, indirmenize uploada falan gerek yok

fakat ne yazık ki webinstall her sunucuda çalışmıyor :/

bora

güncelleme yapınca kurdugum tüm modların aktifliğini kaybettigni gördüm meta tag modu hariç diğerleri tekrar kurulunca çalıştı meta tag modu ise bu sürümle uyumlu degil uyarısı geldi

hergün yeni şeyler öğreniyorum:)

Emre A.

Quote from: bora on September 23, 2011, 04:48:28 PM
güncelleme yapınca kurdugum tüm modların aktifliğini kaybettigni gördüm meta tag modu hariç diğerleri tekrar kurulunca çalıştı meta tag modu ise bu sürümle uyumlu degil uyarısı geldi

hergün yeni şeyler öğreniyorum:)

İlk gönderdiğim mesaja baksana 1 Haftadır Yapamıyorum.Yardımcı Olurmusunuz?
Şimdi içime çeke çeke ne günlerdi diyorum... Şimdi çeşitli temalar yazmaya başladım. Hayırlısıyla 1-2 hafta sonra güzel bir tema ekleyeceğim. Neyse ben konuyu dağıtmayayım  :D

Antes

demirkanat

Merhaba Arkadaşlarım,

SMF 2.0 dan 2.0.1 geçişte smf nin yayınladığı pach i kullandım ve yeni mod yüklemelerinde veritabanı uyumsuzluğu hatası aldım ve bende pach i kaldırarak large uprade yapmaya karar verdim.

güncelleme için upload yaptıktan sonra upgrade.php çalıştırdığımda aşağıdaki hatayı aldım.

Hata:
ALTER command denied to user 'demm'@'localhost' for table 'dr_boards'

SMF de çok iyi değilim ve yardımınıza ihtiyacım var.

demirkanat

Sorun Çözüldü;

Hata large upgrade hatası değil veritabanı demm kullanıcının ALTER yetki hatasıyymış. Hostla halletik.

Yardımlarınıza teşekkür ederim.

Quote from: demirkanat on October 22, 2011, 05:33:16 AM
Merhaba Arkadaşlarım,

SMF 2.0 dan 2.0.1 geçişte smf nin yayınladığı pach i kullandım ve yeni mod yüklemelerinde veritabanı uyumsuzluğu hatası aldım ve bende pach i kaldırarak large uprade yapmaya karar verdim.

güncelleme için upload yaptıktan sonra upgrade.php çalıştırdığımda aşağıdaki hatayı aldım.

Hata:
ALTER command denied to user 'demm'@'localhost' for table 'dr_boards'

SMF de çok iyi değilim ve yardımınıza ihtiyacım var.

Advertisement: