News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Jak usunąć belkę?

Started by Bunchpoland, October 15, 2011, 11:04:00 AM

Previous topic - Next topic

Bunchpoland

Witam. Chciałbym się zapytać, jak się ustawia forum w sposób taki, by możliwość dodawania nowych tematów była tylko w podkategoriach. To znaczy, Zrobiłem sobie działy forum, w tych działach są kolejne działy. Wszystko tak by zachować porządek. Ale problem leży w tym, że użytkownicy mogą dodawać swoje nowe tematy także i jakby oprócz tych działów. Obrazek niżej to Wam pokazuje.

U góry mamy sekcje/działy forum, tam mają pojawiać się tematy, w nich.
A u dołu mamy jakby jeszcze jedną swobodną belkę do pisania nowych tematów.
Jak zabronić pisania ludziom "tam na dole"?

Proszę i instrukcję.


Adrek

Widzę że piszesz na smf.pl i tutaj:P

Żeby wątek nie pozostał pusty....

Ustaw dla działu nadrzędnego uprawnienia "Tylko do odczytu"

Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Bunchpoland

Cześć, "przejrzałeś" mnie.
To metoda by "wstać jutro rano i mieć już skądś odpowiedź". Polecam.

Dziękuję za radę na ten temat. Jednakże czy istnieje jakaś metoda by usunąć tą niepotrzebną belkę jaka tam zostanie?


Adrek

Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

impreza

W tej belce proponuję dać regulamin bez bawienia się w jej usuwanie.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Bunchpoland

Quote from: tomeh on October 15, 2011, 03:36:04 PM
W tej belce proponuję dać regulamin bez bawienia się w jej usuwanie.

No ale to nie jest jedna belka widoczna na każdej stronie, tylko każda strona posiada osobną taką belkę.
Czyli mówisz by po prostu zdublować np. regulamin? Musiałbym zakładać osobne tematy.
Regulamin na belce dla działu pierwszego, regulamin na belce dla działu pierwszego,  regulamin na belce dla działu drugiego, regulamin na belce dla działu  trzeciego. I potem każda zmiana w regulaminie oznaczałaby ręczną edycję regulaminów na tych podstronach.

impreza

Ja rozumiem że masz dział jedne z wieloma porządnymi - tam jeden regulamin a do każdego innego zbioru możesz dać coś co by pasowało  jako informacja itp.

Usuwanie takiej belki to dość problematyczna sprawa przez co tego nie polecam.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Bunchpoland

Czyli po prostu ktoś źle zaprojektował całe forum SMF :(

Adrek

Nie forum tylko styl.
To wszystko da się ładnie schować jeśli na forum nie ma żadnych wiadomości. Trzeba tylko posiedzieć nad kodem. Oczywiście piszę o najnowszej wersji SMF 2.0.1 a nie SMF 1.1.x (które ma już prawie pięć lat...)
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Davidos2

Ja również odradzam usuwanie. Lepiej ją w jakiś sposób zagospodarować ;) Pozdro.

Advertisement: