News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Problem sa clanom

Started by KaJzEr 283, October 18, 2011, 03:58:14 PM

Previous topic - Next topic

Cola-Coca

za rusenje preko DOS -a mora biti vise clanova koji zele da sruse forum. Nije to problem radit ali dan danas ima hosting kompanija koji imaju tu zastitu napada preko dos-a.

U svakom slucaju poslusaj mene sto sam ti rekao tu gore i vidjet ces da ce prestat.
I LOVE SMF

Dzonny

Pa i ako uradi ddos, u šta čisto sumnjam jer je očigledno da je spomenuti član zaludni klinac, verovatno još na grbači roditelja i sa IQ-om manjim od broja godina, sve što će uraditi jeste da "obori" sajt na par sekundi/minuta/teško neki duži period osim ako nema armiju zaluđenika pored sebe koji će te pingovati (ili već na neki drugi način operećivati serv), što je opet mizerne verovatnoće obzirom na subjektivno mišljenje koje sam izneo gore.
U principu, da je mogao da vam našteti, do sad bi to uradio, ne bi se registrovao sto puta na fourm i slao vam poruke.

BorisPSC

QuoteLik je 65 godiste

Pa ja brisem moj forum ako taj ima preko 15 godina, ovo ponasanje odgovara umisljenom "klincu".Svako ko je ozbiljan i ko zaista zna da uradi to cime ti ovaj preti, uradio bi to odmah ne bi se registrivao iznova.Glupo je raspravljati na tu temu, kad se god reg obrisi mu nalog, to ti je najbolja metoda kad vec ne mozes da ga sprecis da se registruje.
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Misa95

Zao mi je Borise, to je istina. Lik je 65 godiste, pricao sam sa njim preko skajpa. Znaci, brises svoj forum xD

BorisPSC

Postoji umni i kalendarski uzrast, ja sam mislio na umni :P  O:)
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Misa95


Branko.

Nema potrebe diskusiju usmjeravati na nevažne stvari.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

user999

#27
Vidio sam jednu zgodnu opciju, možda čak i na ovom forumu ... ne, sjetio sam se, pročitao sam o tome, da forum može imati opciju "ignore user" gdje postovi neželjenog člana ostaju vidljivi samo njemu, i on misli da je strašno moćan, dok u stvari nitko ne zna za njegovu egzistenciju jer nitko osim njega ne vidi te njegove postove i poruke.
Možda postoji taj mod i na smf-u.

I tako on posta i posta, i malo mu čudno da ga svi ignoriraju, a vidi da nije baniran ... i onda mu dosadi. Jer takvi samo traže pažnju, i kada ju ne dobiju, odu gnjaviti drugoga koji ne zna za ovu foru.

Cola-Coca

Quote from: user999 on October 23, 2011, 01:27:51 PM
Vidio sam jednu zgodnu opciju, možda čak i na ovom forumu ... ne, sjetio sam se, pročitao sam o tome, da forum može imati opciju "ignore user" gdje postovi neželjenog člana ostaju vidljivi samo njemu, i on misli da je strašno moćan, dok u stvari nitko ne zna za njegovu egzistenciju jer nitko osim njega ne vidi te njegove postove i poruke.
Možda postoji taj mod i na smf-u.

I tako on posta i posta, i malo mu čudno da ga svi ignoriraju, a vidi da nije baniran ... i onda mu dosadi. Jer takvi samo traže pažnju, i kada ju ne dobiju, odu gnjaviti drugoga koji ne zna za ovu foru.

Da ali na taj nacin bi ga trbali svi stavit na Ignor listu. Jer kada ga stavis ti na ignor listu onda je samo tebi na ignor listi a drugima nije.
Sad je pitanje dali postoji mod pa da ga moze Admin stavit svima na ignor listu.
I LOVE SMF

user999

Quote
Da ali na taj nacin bi ga trbali svi stavit na Ignor listu. Jer kada ga stavis ti na ignor listu onda je samo tebi na ignor listi a drugima nije.
Sad je pitanje dali postoji mod pa da ga moze Admin stavit svima na ignor listu.

O tome i pričam. Ima mod kada ga Admin stavi svima u ignore. Sad ne znam ima li na ovome forumu ali kontam da ne bi trebalo biti rokit sajens složiti taj mod.

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: