Pozdrav i jedno pitanje.

Started by Dragance, October 16, 2011, 01:46:04 PM

Previous topic - Next topic

Dragance

Da li postije Modovi za  SMF 2.0.0 ili 2.0.1 pomucu kojih bi  clanovi pri priregistraciji obelezavali Zemlju odakle pisu ili dolaze.Samo cu dati jasniji primer kako izgledaju ta obelezja. Navescu samo nekolikoZemalja...Unapred se zahvaljujem za odgovor uz izvinjenje sto sam bio malo opsirniji u obajsnjenju pitanja.



BorisPSC

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=417
A u Admin panelu mozes da podesis da se od svakog clana pri registraciji zahteva unos zemlje iz koje dolazi.
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Dragance

Puno hvala za Mod i uradicu kako si i naveo u poruci.

Branko.

Ako koristiš još neki jezik osim engleskog mora se prilagoditi i jezički dio.Osim toga mod koristi zastarele zastave jer nema posebno za Srbiju i Crnu Goru ( ima samo Srbija i Crna Gora) pa i tu treba prepravka.Treba prepraviti i da ne pokazuje kod izbora u padajućem meniju prazno polje.Valja napomenuti da mod ne prikazuje automatski zastavu kod objavljivanja posta, mora se dodatno aktivirati u profilu člana.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Dragance

Hvala na dodatnom objasnjenju Branko za ovaj Mod ali nedopada mi se bas zbog toga sto prikazuje samo Zastave zemalja a ne opciju koju Modova koju sam trazio i kao primer postavio izgled slicica zemalja kako bi trebale da izgledaju.Ako mozda mozes da mi pomognes za takav Mod,zamolio bih te za link bas takvog Moda.Hvala unapred za odgovor.

BorisPSC

Mislim da neces naci mod sa okruglim zastavicama jedino da negde nadjes zastavice zeljenog oblika i da ih zamenis preko ftp-a sa postojecim zastavicama.
www.boriswick.deviantArt.com
www.fb.com/boriswick

Dragance

Hvala ti na dodatnom odgovoru,pokusacu jos negde da ih nadjem ako ne onda cu te poslusati i uraditi tako kao sto si mi predlozio.Hvala ... :)

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Dragance

Hvala ti imacu ih u vidu pa ako nista bolje nenadjem onda cu njih iskoristiti.

Advertisement: