Ποια ελληνικά φόρουμ χρησιμοποιούν SMF?

Started by al3x, August 14, 2005, 04:11:16 PM

Previous topic - Next topic

Yiorgos

Έχω εντυπωσιασθεί από τη θεματολογία και τον ενθουσιασμό που διακατέχει όλους τους webmasters που προαναφέρανε οτι χρησιμοποιούν το SMF.
Εύχομαι σε όλους να ευοδωθούν οι προσδοκίες τους και χιλιάδες μέλη.

www.sdtv.gr


Abandoned modifications that I corrected to apply on SMF 2.0 Gold
Simple Awards System  To award good members
Limit Posts Per Day  for over-posting members

Achilleas

Να και το δικό μου φόρουμ των οπαδών του ΠΑΣ Γιάννινα. SMF 2.0 Final.

http://www.pas.gr/forum [nofollow]

georgeLaz

Καλησπερα και απο εμενα.

Το φορουμ εχει την εκδοση 2.0 και προσπαθω καθε μερα να το βελτιωσω με διαφορα MOD.
Εχω αντιμετωπισει καποια προβληματα γιατι καπου μπορει να δειτε και αγγλικα και ελληνικα (υπαρχουν καποια ΜΟD τα οποια προσπαθω να μεταφρασω στα Ελληνικα , αλλα κανω το οτι μπορω με την σημαντική βοηθεια απο τους εδω ελληνες Mod, τους οποιους και ευχαριστω θερμα

aqua4fun.gr ( φορουμ με γενικη θεματολογια για τα ενυδρεια ) ηλικια του φορουμ 1,5 μηνα περιπου. :)

Celko


andy12gr


Theodoros147

Εξαιρετικές δουλειές με το SMF!!! θα σας πώ σε λίγο πιά μου αρέσουν περισσότερο και τι θέλω να φτιάξω εγω!

sTavr0z

Το hxxp:www.stokrevati.com [nonactive] είναι σε smf.Φυσικα ειναι καινουργιο.



geogeo.gr


d-gr

Περίπου 1 μήνα ασχολούμαι με το smf και είναι η πρώτη σελίδα που φτιάχνω γιαυτό θα εχω και αρκετά λάθει.Το δικό μου www.mysat.gr

Eyesman


dimosthenis1966

Quote from: dimosthenis1966 on January 05, 2009, 04:53:10 AM
Γεια σας παίδες. Τώρα πλέον & το hxxp:www.hayabusa.gr [nonactive]
Το ψιλό φτιάχνουμε ακόμα, αλλά είναι ανεβασμένο κανονικά, με sfm 1.1.7
κάθε παρατήρησή σας ευπρόσδεκτη.  :)
hxxp:www.hayabusa.gr [nonactive]

Κύριοι αν θέλετε διορθώστε λίγο τα [nonactive]. Η σελίδα λειτουργεί κανονικότατα.
Σας Ευχαριστώ, hxxp:www.hayabusa.gr [nonactive]

Yiorgos

Quote from: dimosthenis1966 on January 01, 2012, 01:01:04 AM
Κύριοι αν θέλετε διορθώστε λίγο τα [nonactive]. Η σελίδα λειτουργεί κανονικότατα.
Σας Ευχαριστώ, www.hayabusa.gr

Δημοσθένη, το [nonactive] μπαίνει αυτόματα σε όλα τα Links που βάζεις, μέχρι να συμπληρώσεις 25 καταχωρήσεις (posts)

www.sdtv.gr


Abandoned modifications that I corrected to apply on SMF 2.0 Gold
Simple Awards System  To award good members
Limit Posts Per Day  for over-posting members

Sermac


hxxp:teiserron.gr/ [nonactive] - Κοινότητα φοιτητών του ΤΕΙ Σερρών

SMF 2.0.2 & TinyPortal 1.107

Mods:
1. Good Post/Bad Post Mod
2. reCAPTCHA for SMF
3. TinyPortal 1.107

Είμαστε online από τον Μάρτιο του 2007.

Iosynager

Quote from: dimitris_p on November 19, 2011, 06:01:01 PM
Περίπου 1 μήνα ασχολούμαι με το smf και είναι η πρώτη σελίδα που φτιάχνω γιαυτό θα εχω και αρκετά λάθει.Το δικό μου hxxp:mysat.gr [nonactive]

Πολύ όμορφο και το Forum της σελίδας σου Δημήτρη hxxp:mysat.gr/vb/forum.php [nonactive] !
Κάτι τέτοιο θέλω να φτιάξω για το site μου...

l2crystin

Για σασ αφτο εδο και μερικα αλλα εδο μεσα ειναι ξενα ασε που τα πιο πολλα πουδα ειναι down δεν ειναι μεσα στην ελλαδα http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=45685.200 θα μου πιτε πως το ξερω θα απαντησο εχω στον μοζιλα προσθετο το flagfox και σε στην σελιδα μπο εκει που παταο νακανει reload το link διπλα με βγαζει την σημαια τις χωρας που στεκετε το σιτε εγω εχω smf 2.0.4 updait απω 2.0.2 το site το δικο μου επειδη δεν εμπιστεβομαι να δοσο τα 10 ι 15 uro  στο papaki.gr  το εχω στο σπιτιμου λογο του οτι εχω server lineage2 και εχω free link no-ip αμα το ξερετε το σιτε το site mou ειναι αυτο l2chaos.no-ip.info/site or l2chaos.tk kai forum me xxamp mysql pou tin xriazete o server kai to apache που με την θυρα 80 το κανει online το site. εχω μια απορια και λιγι help χριαζομαι αν μπορι καποιος να με δοσι οδιγο η να με εξηγηση πως γινετε θα κανο ποστ στο ελλιννικο   section παντως ενα εχω να πω το smf φορυμ τα σπαι ειναι παραπολι καλο ελπιζω να καταλαβατε τι γραφω

agridoc

l2chaos, εδώ η "ελληνικότητα" ενός site με SMF αφορά το περιεχόμενο του, όχι την τοποθεσία του host ή το domain name του.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

tandro

Καλησπέρα στην ελληνική κοινότητα του SMF.

Απο σήμερα προστέθηκε άλλη σελίδα με βάση το SMF.

Είναι ευκαιρία να ευχαριστήσω όλους εσάς που διαβάζοντας τις αναρτήσεις έλυσα ολα μου τα προβλήματα για την μεταφορά του παλιού φόρουμ απο phpbb στο smf.

Ειναι βέβαια σε πρώιμο στάδιο αλλά το βασικό ήταν η μεταφορά του σε άλλη πλατφόρμα.

Ευχαριστώ και πάλι.

Y.Γ. Ηθελα να βαλω και το λινκ αλλά δεν μπορουσα λόγω κάποιου περιορισμού. Δεν πειράζει.

gvhools

Καλησπέρα tandro,
νομίζω ότι υπάρχει περιορισμός σχετικά με τον αριθμό των δημοσιεύσεων.
Θα στο επιβεβαιώσουν και moderators.
Τι θέμα έχει η σελίδα?
SMF: 2.0.2
Εμφάνιση: Vertex
Mods:
SimplePortal    2.3.5
Ohara YouTube Embed    1.0
Blue Smiley    1.0
RSS Feed Icon    1.1
Stop Forum Spam    1.0
Ad Managment    3.0.1
---------------------------------
Ελληνική κοινότητα ZorinOs

Advertisement: