News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Pytanie mam i problem(Cytowanie, widok)?

Started by Domin, October 22, 2011, 12:46:05 PM

Previous topic - Next topic

Domin

Mam pytanie jakie funkcje w forum są odpowiedzialne za cytowanie wiadomości kogoś(NIE chodzi o wstawianie bbcode quote) tylko klikając opcje by kogoś zacytować. ;) Tak samo funkcja widok(Ikonka: Nawiasy kwadratowe kolor czerwony, kursor niebieski). Mam Wersję SMF 2.0 RC4 z Patchem Security, robiłem aktualizację do 2.0.1 i nadal mi cytowanie i widok opcje nie działały? Wina Serwera(Hostingu)?

Pozdrawiam
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

impreza

Jakie masz modyfikacje u siebie na forum. Może to one coś tam knocą. Jak brak modyfikacji możesz pliki forum grać nowe z paczki
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Domin

Tak tylko jak robiłem aktualizacje forum to było czyste bez modyfikacji i lipa nie działało.
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Domin

,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Nolt

Dziwne może na prawdę wina hostingu, spróbuj zrobić kopię zapasową i ustaw to forum na localhost. Jeśli będzie działać na localhost będziesz miał odpowiedź. Jeśli nie, będziemy szukać problemu w plikach.

Domin

Ok, sprawdziłem w inny sposób pod ten sam serwer miałem podpiętą inną domeną i zainstalowałem czyste SMF 2.0.1 i wszystko śmiga, więc z tego wynika, że błędy w plikach.

i Dzięki Nolt za podpowiedź. :)
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Domin

#6
Ciekawa sprawa jest z Cytowaniem gdyż na przeglądarce Internet Explorer ono działa, patrzałem na firefox czy działa też nie, wyczyściłem Firefox'a też
nie śmiga cytowanie. Korzystam na codzień z Chrome. Jeden Administrator techniczny piszę, że mu działa na Chrome. Sprawdzałem na Operze i działa.
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Nolt

Może styl którego używasz nie jest dobrze dopasowany do wszystkich przeglądarek.

Domin

,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Domin

#9
Która z modyfikacji może powodować te problemy? Wikipedia bbc błąd w rejestracji sprawdzenia poprawności dostępności nicka ten mod był przyczyną błędy w rejestracji.


Inna sprawa co może powodować problem z widokiem i cytowanie jaki mod?

  Facebook_Like v.2.0   
   Look But No Read   
   Justify BBCode     
   Smart Pagination   
   NiceTooltips   
   Sitemap   
   Show your social networks   
   Pretty URLs   
  Tagging System   
   YouTube BBCode   
  Inuitive Age   
   Show User Posts By Certain Boards   
  Soyez le premier Mod By SMFSIMPLE.COM     
  NChat
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Nolt

Mody z BBC lub tagging... można tylko gdybać.

Domin

Mam problem z modyfikacją youtube BBCode ponieważ nie mam ją w zakładce zainstalowane(nie mogę odinstalować) choć była instalowana, jakiś błąd się wkradł(przenoszenie, aktualizacje) jak przenieś do zakładki zainstalowane tą modyfikacje? Czy trzeba będzie ręcznie?

Problem się odnosi do wątku głównego czy mam napisać nowy? ;>
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Nolt

Zapewne mod był instalowany na wcześniejszej wersji SMF, spróbuj wpisać emulację wersji na wcześniejszą lub jeszcze wcześniejszą będziesz miał wtedy możliwość odinstalowania modyfikacji.

Domin

Zrobione już. Cytowanie psuł mod Pretty Urls
,,Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi
krok naprzód."

Thomas Edison

JakZagadac.pl - Jak Zagadac Do dziewczyny? [nofollow]

Advertisement: