OS & Browser Detection

Started by SimpleGost, January 09, 2012, 02:29:42 PM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

Mod nažalost nije za smf 2.0.2 :(

Da li da ga ipak instaliram?
Jel bezbedno
LINK: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1515

Braca

Meni radi bez problema na 2.0.2 (kao uostalom i na svim predhodnim verzijama), slobodno instaliraj ... Pokusaj sa emulacijom na 2.0 RC3 pa ako ne ide ubaci mod rucno.

Branko.

Quote from: InternetFazoni on January 09, 2012, 02:29:42 PM
Mod nažalost nije za smf 2.0.2..
Jesi li uopšte probao da ga instaliraš?U package-info moda stoji for="2.0 RC3 - 2.99.99"....
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Dzonny

Radi i na poslednjoj verziji bez problema. Pogledaj support temu, mislim da imaš neki neoficijalni paket sa nekim apdejtovima, ima dosta Browsera koji u oficijalnoj verziji nisu ubačeni, i ima problem sa otkrivanjem android OS-a koliko se sećam, ja sam to uspeo nekako da popravim sa kodovima koje sam našao negde na netu, ali sad ne mogu da se setim gde i šta. :)

Misa95

Ja sam ga skinuo i posle sam ga install emulirao i instalirao i radi bez problema :)

SimpleGost

To mi je poslednji mod koji mi je bio u planu :(
Ali na moju žalost retardirano je da kod nekih postova ima detektovan browser i sistem a kod nekih ne...


Branko.

Odakle crpiti podatke o OS i pretraživaču?Šta ako korisnik promijeni nešto od toga, što je česta pojava?Po tome su svi takvi modovi retardirani jer nijedan nema povratni efekat.  :P
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

SimpleGost


Branko.

Ako je za utjehu, vremenom će preovladati postovi u kojima će se vidjeti ti podaci tako da će rijetko ko nabasati na stare postove u kojima to nema. ;)  Generalno, ovo je "rješenje" za sve slične modove. :P
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95

Normalno je da neces videti os & browser detection na porukama koje su postavljene pre njegove instalacije, isto ti je i sa shopom.

SimpleGost


Advertisement: