Cbi nece da se install

Started by Misa95, January 05, 2012, 10:18:45 AM

Previous topic - Next topic

Misa95

Ne :P (msm treba i slova), al' ima jos dole stavki foruma koji bi trebali da se vide.

Misa95

Bump!

Gosti i dalje ne vide celu Pocetnu stranu foruma.

Branko.

Iz prethodnih postova se vidi da je bilo nekih izmjena u fajlovima te teme, znači negdje je greška u njima.Pretpostavljam da u ostalim temama radi sve.Zato privremeno namjesti drugu temu dok ne riješiš problem.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95

Pa ne znam kako da resim taj problem. Pretpostavljam da je to BoardIndex.template.php ili index.template.php. I to je neki deo koji je za ne registrovane clanove (goste)

Zuća

ako ne nadjes resenje...pregazi sve fajlove tj. skini large ugrade...ali ako mozes pre toga vrati default temu...

Branko.

Quote from: Misa95 on January 10, 2012, 12:51:05 PM
Pa ne znam kako da resim taj problem. Pretpostavljam da je to BoardIndex.template.php ili index.template.php. I to je neki deo koji je za ne registrovane clanove (goste)
Zakači ovdje oba od te teme, ako je u njima naći će se greška. :-X
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95


Branko.

Teško se može snaći u tvojoj pisaniji.Počeo si priču o OfficeBox temi a u nastavku o Xbox temi, koja ima grešku koju zadnju opisuješ a i vidi se na tvom forumu.Druge teme se ne mogu izabrati i ne može se provjeriti jesu li ok.
Quote from: Branko. on January 10, 2012, 08:49:32 AM
..Pretpostavljam da u ostalim temama radi sve....
Osim toga vidi se da prepravke ne radiš samo ti i zna li se od koje teme su ovi fajlovi.Konačno, ako misliš da to brzo riješiš, za početak, omogući izmjenu tema na tvom forumu...
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95

To je od teme XBox. Na njoj mi prikazuje gresku. Cbi sam resio i radi na toj temi, ali cim sam skinuo tu temu i ubacio je bez ikakvih instaliranih modova, takva je bila tema i prikazivala je tu gresku. Probajte Vi da skinete tu temu pa da je stavite i videcete da se nece prikazivati pocetna strana gostima. Izgleda da je to neka greska u temi :P

PS. Omogucio sam clanovima da mogu da biraju teme.

Advertisement: