SiteLinks Kontrola,Meta Descrpiption help

Started by SimpleGost, January 08, 2012, 02:16:01 PM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

Zanima me kako da kontrolisem SITELINKS u google!

Primer: (jedina slika sto sa nasao, ovo ispod websajta)



I za Meta Description mi treba pomoc, na svim stranicama je ista deskripcija kada stavim u index.template
kako da mi je taj opis samo za pocetnu?

Skipper.

Quote from: InternetFazoni on January 08, 2012, 02:16:01 PM
Zanima me kako da kontrolisem SITELINKS u google!
Nikako. To određuje googlov algoritam. Ti jedino možeš da blokiraš određeni sitelink.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SimpleGost

Al sto uzima ovako GLUPE algoritme, nidje veze, sto to ne radi krstarici, bureku.... ?

SimpleGost

QuoteI za Meta Description mi treba pomoc, na svim stranicama je ista deskripcija kada stavim u index.template
kako da mi je taj opis samo za pocetnu?


Skipper.

Quote from: InternetFazoni on January 09, 2012, 11:21:50 AM
Al sto uzima ovako GLUPE algoritme, nidje veze, sto to ne radi krstarici, bureku.... ?
Nemaš ti pojma.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny

Njihov algoritam je daleko od glupog. Ukucaj u google url bureka ili bilo kog većeg foruma/sajta i videćeš sitelinkove. :)
Quote from: InternetFazoni on January 09, 2012, 12:55:02 PMI za Meta Description mi treba pomoc, na svim stranicama je ista deskripcija kada stavim u index.template
kako da mi je taj opis samo za pocetnu?


Pa nemoj stavljati statički opis stranice, već neka bude dinamičan:
<meta name="description" content="', $context['page_title_html_safe'], '" />', !empty($context['meta_keywords']) ? '

Advertisement: