problem sa dozvolom za moderatora

Started by vejin, October 06, 2006, 06:14:17 PM

Previous topic - Next topic

vejin

Jednom memberu sam dozvolio da bude moderator, na sledći način. Tamo gede se otvara tema i gde se stavlja opis ima polje gde se upisuje naziv moderatora. Tamo gde se podešavaju dozvole moderatoru sam dao potpuna ovlašćenja. Ali neide, sa njegovog naloga on vidi samo ono što vide memberi. Čak sam ga prebacio kao i globalnog moderatora ali ni to nije dalo rezultate.

Bernard T.

Quote from: vejin on October 06, 2006, 06:14:17 PM
Jednom memberu sam dozvolio da bude moderator, na sledći način. Tamo gede se otvara tema i gde se stavlja opis ima polje gde se upisuje naziv moderatora. Tamo gde se podešavaju dozvole moderatoru sam dao potpuna ovlašćenja. Ali neide, sa njegovog naloga on vidi samo ono što vide memberi. Čak sam ga prebacio kao i globalnog moderatora ali ni to nije dalo rezultate.

nešto ne valja u postavkama dozvola moderatoru/global moderatoru. Global moderator grupa ima pravo moderiranja apsolutno svih rubrika(boardova) - jedino ako nisi nešto dobrano pošemerio sa dozvolama, provjeri to.
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Buta

Odnedavno mi se pojavio isti problem, moderatori više nemaju ovlasti za uređivanjem, prmještanjem i svime ostalome a označeno je da imaju te dozvole. Neznam u čemu je problem nastao i kako ga riješit. Molim pomoć

Advertisement: