Wyświetlanie miniaturki zdjęcia przy wiadomości

Started by rafmak10, February 26, 2012, 11:29:59 AM

Previous topic - Next topic

rafmak10

Czy istnieje mozliwość wgrania paczki lub ustawienia gdzies żeby przy wpisach na forum, na liście tematów w danej kategorii pojawiały się miniaturki zdjęć zamieszczonych w wiadomościach?

Jeśli nie jest to standard to może ktoś by się podjął zrobienia takiego dodatku za pieniądze.

impreza

Nie ma obecnie takiego moda - bo zdjęcie może być jako pierwsze lub ostatnie w danej wiadomości.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

rafmak10

a gdyby miało wyświetlać tylko i wyłącznie pierwsze załączone zdjęcie z pierwszej wiadomości to byłoby to możliwe?

impreza

Obecnie nie ale polecam to http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2115
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

rafmak10

Bardzo fajny mod i na pewno wykorzystam. Jakby jednak komus się udało znaleźć dokąłdnei to co miałem na myśli to nadal jestem zainteresowany :)

rafmak10

Jeszcze jedna sprawa, mod jest bardzo fajny, ale... wyświetla jedynie zdjęcia, które są dodane w treści wiadomości, natomiast załączników już nie. Czy ma ktoś pomysł jak dodać mu opcję wyświetlania również zdjęć z załącznika?

Adrek

Z tym moze być problem, wymagałoby to jakiegoś zapytania do bazy, a ja nie jestem w tym najlepszy ::)

Zapoznaj się z tym modem => Adk Cover Post Może bardziej będzie odpowiadał wymaganiom ;)
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Adrek

Double post ale dlatego żeby był zauważony przez autora tematu.

Ten mod chyba dodaje taką opcję jakiej właśnie szukasz => Thumbnail on Topic Listing :)
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

rafmak10

Jesteś wielki! :) szukałem tego dłuuugo i bez rezultatu... najgorsze tylko, ze odpowiedz zobaczyłem o 1:30... próbowałem się przemóc i iść spać, ale to było silniejsze ode mnie :P Zainstalowane i wygląda świetnie.

Dzięki

Advertisement: