News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Shrink or expand

Started by matija28, March 01, 2012, 10:58:24 AM

Previous topic - Next topic

matija28

kako da uklonim funkciju shrink or expand,potreban mi je expand na celokupnom forumu bez opcije da se širi i skuplja

Branko.

Forumi>Izmjena foruma>Dozvoliti korisnicima da skupe kategoriju...otčekiraj svaku kategoriju pojedinačno
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

matija28

Hvala Branko,to sam rešio,ali mi je najbitnija stavka oko Shoutboxa kome ne mogu da pristupim na pređašnji način već mora očiglefno da se nešto u kodu radi  (?)

evo prilažem sliku.
Taj shoutbox bi trebao biti stalno vidljiv.


Ch4ng3r

ja sam to sredio tako da sam odmah nakon instaliranja modifikacije uklonio dio koda u templateu zadužen za shrink i expand... :D

matija28

da, ovaj deo shoutboxa je ''sakriven'' te ga korisnici foruma i ne primecuju sto mi je ogroman problem.

Kako ga zauvek otvoriti?

Misa95

admin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

matija28

Quoteadmin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

..meni na zalost, ova funkcija ne radi.


Misa95

E onda deinstaliraj shoutbox pa ga opet instaliraj

matija28

#8
Problem je resen kako mi je i receno,ponovnom instalacijom Shoutbox-a i zahvaljujem vam.

Ja se izvinjavam ali i dalje mi je skupljen Shoutbox,ocigledno da deinstalacija a kasnije i instalacija nije pomogla.
Moze li se odraditi nesto u nekom od fajla? Obrisati ili preimenovati neku od linija i naravno u kom fajlu se nalazi mogucnost za  shoutbox collapse?

Dzonny

Quote from: matija28 on March 02, 2012, 04:39:19 AM
Quoteadmin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

..meni na zalost, ova funkcija ne radi.


Definiši "ne radi".
Kako ne radi? Imaš neku grešku? Ne možeš da čekiraš/dečekiraš, nešto treće?

matija28

da,

ne radi u smislu da korisnici ma koje kategorije bili ne vide Shoutboks u prosirenem izdanju a verovali ili ne oni ga ne primecuju dok je skupljen.

Zato vapim za nacinom da ga zauvek  namestim da bude u prosirenom stanju.
eto to je problem.

naravno Auto hide Shoutbox sam odcekirao ali i dalje je skupljen 

highagain

Postavi koji mod koristis za shoutbox pa da ti kazemo sta da editujes direktno u fajlu.

matija28


Advertisement: