News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Shrink or expand

Started by matija28, March 01, 2012, 10:58:24 AM

Previous topic - Next topic

matija28

kako da uklonim funkciju shrink or expand,potreban mi je expand na celokupnom forumu bez opcije da se širi i skuplja

Branko.

Forumi>Izmjena foruma>Dozvoliti korisnicima da skupe kategoriju...otčekiraj svaku kategoriju pojedinačno
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

matija28

Hvala Branko,to sam rešio,ali mi je najbitnija stavka oko Shoutboxa kome ne mogu da pristupim na pređašnji način već mora očiglefno da se nešto u kodu radi  (?)

evo prilažem sliku.
Taj shoutbox bi trebao biti stalno vidljiv.


Ch4ng3r

ja sam to sredio tako da sam odmah nakon instaliranja modifikacije uklonio dio koda u templateu zadužen za shrink i expand... :D

matija28

da, ovaj deo shoutboxa je ''sakriven'' te ga korisnici foruma i ne primecuju sto mi je ogroman problem.

Kako ga zauvek otvoriti?

Misa95

admin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

matija28

Quoteadmin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

..meni na zalost, ova funkcija ne radi.


Misa95

E onda deinstaliraj shoutbox pa ga opet instaliraj

matija28

#8
Problem je resen kako mi je i receno,ponovnom instalacijom Shoutbox-a i zahvaljujem vam.

Ja se izvinjavam ali i dalje mi je skupljen Shoutbox,ocigledno da deinstalacija a kasnije i instalacija nije pomogla.
Moze li se odraditi nesto u nekom od fajla? Obrisati ili preimenovati neku od linija i naravno u kom fajlu se nalazi mogucnost za  shoutbox collapse?

Dzonny

Quote from: matija28 on March 02, 2012, 04:39:19 AM
Quoteadmin panel->podesavanja->Auto hide Shoutbox odcekiraj

..meni na zalost, ova funkcija ne radi.


Definiši "ne radi".
Kako ne radi? Imaš neku grešku? Ne možeš da čekiraš/dečekiraš, nešto treće?

matija28

da,

ne radi u smislu da korisnici ma koje kategorije bili ne vide Shoutboks u prosirenem izdanju a verovali ili ne oni ga ne primecuju dok je skupljen.

Zato vapim za nacinom da ga zauvek  namestim da bude u prosirenom stanju.
eto to je problem.

naravno Auto hide Shoutbox sam odcekirao ali i dalje je skupljen 

highagain

Postavi koji mod koristis za shoutbox pa da ti kazemo sta da editujes direktno u fajlu.

matija28


Advertisement: