Advertisement:

Author Topic: Vullnetare per faqen www.informacion.al  (Read 15405 times)

Offline sinnedobi

 • Semi-Newbie
 • *
 • Posts: 47
  • njoftime
Vullnetare per faqen www.informacion.al
« on: March 10, 2012, 06:10:05 PM »
Pershendetje, kerkoj Vullnetare per faqen www.informacion.al kolege qe mund te me ndihmojne me tema pergjigje ne tema qe do publikohen ne faqen time etj. Cdo sugjerim eshte i mirepritur ne faqen http://informacion.al/

Faleminderit

Offline Poshnjari

 • Jr. Member
 • **
 • Posts: 122
  • GreekNeaTech on Facebook
  • @GreekNeaCom on Twitter
  • Free Full Software
Re: Vullnetare per faqen www.informacion.al
« Reply #1 on: March 10, 2012, 07:59:16 PM »
Lol ke ngaterruar vend, nuk eshte forum reklamash ketu!
Nese do ndonje ndihem ne lidhje me smf ne rregull, por keshtu se nuk ja vlen te marresh ndonje ban se jami dhe shqiptar!