News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

buddy_useron και useron

Started by d-gr, March 15, 2012, 04:46:09 PM

Previous topic - Next topic

d-gr

Θα ήθελα να ρωτήσω, που χρησιμοποιείτε το buddy_useron.gif και που το useron.gif? Είναι και τα 2 ιδια εικονίδια με την διαφορά οτι το πρώτο εχει ένα μικρο εξόγκωμα αριστερά. Αυτό το  buddy_useron.gif μου το βγάζει σε ορισμένους moderator στο προφίλ στο forum και δεν ειναι ωραίο. Γιατί σε άλλους το βγάζει και σε άλλους βγάζει το κανονικό useron?? ::)

agridoc

Useron=συνδεδεμένος. Δεν νομίζω να χρειάζεσαι άλλη εξήγηση. Αν δεν σου αρέσει το τροποποιείς.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

d-gr

To useron το λέει και η λέξη λογικό είναι ( συνδεδεμένος) η ερώτησή μου ήταν στο buddy_useron .Σε όλα τα απλά μέλη μου εμφανίζει κανονικά το useron. Όμως σε 2-3 moderator μου βγάζει για ένα παράξενο λόγο το  buddy ενώ σε άλλους το κανονικό..Δοκίμασα του άλλαξα ονομασία και στο προφίλ μετά δεν βγάζει τίποτα...σε αυτό μπορείς να μου απαντήσεις?

agridoc

buddy=φίλος, κολλητός

Εχεις βάλει τους moderators σαν buddies.

Ανοιξε το προφίλ του μέλους και το αλλάζεις.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

d-gr

Ευχαριστώ αυτο ήταν! Είχα βάλει 2 mod σαν φίλους στο προφίλ!!Δεν ήξερα οτι βγάζει και διαφορετικό εικονίδιο.  :D

Advertisement: