Mystic jade redesign?

Started by Radovan RSK, March 20, 2012, 12:58:49 PM

Previous topic - Next topic

Radovan RSK

Jel ima neko ikakav redesign ove teme za 2.0.2 verziju da je free? :)


Founder 2008

Malo po malo pa možeš sam da je nalickaš.
Instaliraj na posebnom subdomenu i eksperimentiši. :)

mr.Curiosity

Pa netreba ti redizajn...


Imas je free na Dziners Studio.


A ako ti tu oces da experimentises to je druga stvar.


SMF (Free  domena) i pucaj ;)

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Radovan RSK

pa možda i bi kad bi znao odakle da počnem...  :-\
neznam ni gde se to menja...  ;D

Misa95

Ti bi sve na gotovo... E pa ne moze :D Skines firebug addon za mozoli ili ako imas operu ili chrome stisnes desni klik pa ispitaj elemente pa citas i vidis sta je za sta i to promenis. Ja svaku temu koju sam koristio sam izmenio. Nikad nisam koristio tudju temu, a da je pre toga nisam editovao.

mr.Curiosity

Quote from: Radovan RSK on April 07, 2012, 11:16:49 AM
pa možda i bi kad bi znao odakle da počnem...  :-\
neznam ni gde se to menja...  ;D


Dakle ovako...


Skines Temu na Dziners Studio.


Postavke Foruma > Izgled Foruma > Ubaci novu Temu > Uploadas Paket > Izaberes ga medju vec postojecim > Prihvati  i to je to.

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Misa95

Quote
Dakle ovako...


Skines Temu na Dziners Studio.


Postavke Foruma > Izgled Foruma > Ubaci novu Temu > Uploadas Paket > Izaberes ga medju vec postojecim > Prihvati  i to je to.

Zna on da ubaci temu, ali ne zna da je izmeni!

mr.Curiosity

Pa ajde onda nek kaze (kazi xD) sta oces da izmjenis?

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

phaenomeN

CSS + Photoshop :)

Ako hoćeš samo boje zamijeniti, preko Hue/Saturation opcije u PS-u mijenjaj slike iz foldera Images/theme i images/custom, pa ih uploaduj..

Ricky_D

Quote from: phaenomeN on April 12, 2012, 07:56:53 AM
CSS + Photoshop :)

Ako hoćeš samo boje zamijeniti, preko Hue/Saturation opcije u PS-u mijenjaj slike iz foldera Images/theme i images/custom, pa ih uploaduj..

+ wamp ili xamp...digneš svoj lokal host, samo copy paste sta si uradio...odmah ucitava, ne moras upload na panele i te glupost, kada zavrsis zapakujes temu, instlairas gde treba da ti bude

phaenomeN

Radio sam neki edit prije par sedmica, nešto za sebe, ali sam odustao... pa evo da vas pitam kako vam se čini? :)



http://www.dodaj.rs/f/42/FQ/2Mbrr9Nj/ajvan-pocetna13385923661.png

Ovo na dnu je fixed bar, i tu lijevo ovaj Lorem Ipsum tekst, to je random vijest sa foruma, u sredini je dugme koje vodi na vrh foruma, a desno bi trebale neke social ikonice koje me mrzilo da ubacim :)

na vrhu je valjda sve jasno.. lijevo prikazuje ukupne postove, teme, članove, zadnjeg člana i koliko je sati, sat se refrešuje svake sekunde..

Misa95

U Footeru si napisao RedizajniZao

phaenomeN

Ma dobro to, manje-više... kakav je dizajn? :D

Dzonny

Zašto prikazuje kategoriju u kojoj nema ni jednog foruma? o.0

Elem, po meni previše tamno-svetlih kombinacija, ja bih pozadinu malo posvetlio, kao i user info bar, meni takođe može malo maštovitiji...

phaenomeN

Quote from: Dzonny on June 03, 2012, 05:16:42 AM
Zašto prikazuje kategoriju u kojoj nema ni jednog foruma? o.0

Elem, po meni previše tamno-svetlih kombinacija, ja bih pozadinu malo posvetlio, kao i user info bar, meni takođe može malo maštovitiji...

Hm, nemam pojma... to mi je svakako forum koji neću ni dizati, stoji prazan domen, mod održavanja je, tako da mi je to i nebitno...

Ja ovo više neću raditi... ako nekome treba ova tema za forum, ili da je još sredi, nek me kontaktira, rado ću mu dati :)

Advertisement: