News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Battle Craft - Online Gaming Comunity

Started by mr.Curiosity, April 03, 2012, 10:50:16 AM

Previous topic - Next topic

mr.Curiosity

Online Gaming Zajednica,Za sve ljubitelje Sampa,CSa itd.


http://www.battle-craft.com/samp/index.php

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Skipper.

Meni je svaki forum koji je zatvoren za goste loš forum.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

mr.Curiosity

Online Gaming Zajednica.


Samo kao takvi,prema gostima  mozemo uspijeti.



Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

mr.Curiosity


Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

mr.Curiosity

Joj koji si ti smrdo.


Salim se , naravno..


Online Gaming Zajednica smo.


Stoga zelimo imati sto vise registroanih clanova.


Osim toga lijepo je sve naznaceno na Forumu.


Kako i zasto se registrovati.


Oduzmeti 2 minute, a nama pomognes. ;)

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Skipper.

Imam i ja online gaming zajednicu pa sam totalno otvoren prema gostima. Možda bih imao više članova da sam zaključan ali to mi uopšte nije bitno. Kod mene gost može da vidi tonu korisnog teksta i registruje se isključivo ako želi nešto da piše i takav član mi je od koristi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

mr.Curiosity

Slazem se sa tobom.


Svi clanovi su od koristi.


Ali iz pocetka cu im na ovakav nacin privuci paznju. Poslije mozda na malo drugaciji nacin,no zasad ostaje ovo.

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Skipper.

Hm... ne bih se baš složio sa tobom da ćeš im privući pažnju sa jednom temom u kojoj kažeš da se registruju.
Bolji odvoj jedan podforum dostupan gostima i tu predstavi ukratko šta mogu pronaći na forumu. Postavi neki unikatan tekst, zanimljiv toj ciljanoj masi. Ukoliko ih zainteresuje lako će odvojiti 2 minuta za registraciju i ti dobijaš aktivnog člana.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

anteprimorac

bilo bi najbolje da im, kao što je Skipper. rekao, otvoriš cijeli forum, ali osim djelova za koje ti misliš da ne želiš prikazati također možeš sakriti download linkove ali nikako zatvoriti cijeli forum. Smisao ovoga je da ponudiš razlog(= sadržaj) za registraciju
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

mr.Curiosity

Razmislit cu o tvom prijedlogu.



Ali svakako sam zabranio Warezove.

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

phaenomeN

Kakve veze ima warez? ;D

Po meni je bolje imati 10 članova koji će pisati nego 200 koji će doći samo jednom :)

Dzonny

Quote from: Skipper. on April 03, 2012, 01:03:54 PM
Meni je svaki forum koji je zatvoren za goste loš forum.

+1.
Meni nije poznat ni jedan uspešan forum koji je zatvoren za goste.

mr.Curiosity


Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Dzonny

Taj sajt na početnoj strani nema ništa. Na forumu vidim statistiku (ok, recimo da je "malo uspešniji", ima gomilu poruka), ali ništa više. Forum ima PR2 (što je govori dosta), a kucanjem url-a foruma u google dobija se samo 4 rezultata. Da je forum otvoren bilo bi preko milion rezultata samo tog sajta.

mr.Curiosity

Quote from: Dzonny on April 12, 2012, 04:11:14 AM
Taj sajt na početnoj strani nema ništa. Na forumu vidim statistiku (ok, recimo da je "malo uspešniji", ima gomilu poruka), ali ništa više. Forum ima PR2 (što je govori dosta), a kucanjem url-a foruma u google dobija se samo 4 rezultata. Da je forum otvoren bilo bi preko milion rezultata samo tog sajta.


Uspijesni su zbog mnogobrojnih servera koji imaju. A obavezno je registrovanje na forum,za svaku sitnicu Vas upucuju na Forum. Imaju strucnjake koji rade na forumu i sve to dosta pripomaze. A slazem se sa tobom oko toga da bi bilo mnogo mnog vise korisnika da i gosti imaju puni pristup sadrzaju foruma (Mozda bez postanja)



Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

mr.Curiosity

Zatvorio sam server,forum ... Lock temu!

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Advertisement: