News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem sa sirinom foruma 2.0.2 (slika)

Started by .NoName., June 17, 2012, 06:38:08 AM

Previous topic - Next topic

.NoName.



Kao sto mozete videti, heder mi stoji na 990px kao sto sam i stavio, ali iz meni nepoznatog razloga forum mi se rasirio i nema odredjene dimenzije. Takodje i menu pored logoa je otisao u levo.

Moguce je da je moja greska jer sam cackao po css, ali opet nzm kako sam mogao zeznuti, samo sam se sa bojama igrao...

http://tipodrom.com/forum ko barata malo bolje od mene sa " ispitaj element " neka proveri pa mozda dodje do resenja problema.


Misa95

Preporucujem ti da vratis default temu, i da krenes opet ispocetka da je menjas.

.NoName.


Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

.NoName.

resio sam problem sa sirinom foruma.

Skipper, jesam, uklonio sam. Neki su mi gvorili da ne bih smeo, a neki da nema veze.
Video sam jedan forum gde je uklonjeno i nemaju problem.

Dzonny

Ako je 2.0.x verzija jeste dozvoljeno, ali takvim forumima možemo odbiti da pružamo podršku.

Solved.

Advertisement: