News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Mod za zabranjene rjeci

Started by Cola-Coca, June 16, 2012, 07:05:43 PM

Previous topic - Next topic

Cola-Coca

Evo da i ja upitam.
Treba mi mod za zabranu rjeci. Znaci ako sam zabranio rjec uzmimo za primjet "Glupan" i sad neka osoba
zeli napisat u novom postu ili novom topicu rjec "Glupan" (bez navodnika, naravno) onda da mu pri Slanju te poruke
izadje kao nesto u smislu "Zabranjena rjec je napisana - molimo vas ispravite zabranjenu rjec".

Znam da postoji Cenzuriranje rjeci ali meni treba jednostavno da je nemoguce napravit novi post ili novi topic sa rjeci koju ja izaberem.
Nadodao bi da sam trazio po modovima i nisam nista konkretno nasao.

Na svaki vas odgovor unaprijed zahvaljujem.
I LOVE SMF

.NoName.

Administracija -> Forum -> Poruke i Tema -> Cenzurisane reci.

Skipper.

Ja ti se divim. Napisao je da mu ne treba to.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

UFSnoopy

Koliko sam te razumeo, tražiš nešto kao skriptu da kada neku ukuca neku reč koju si ti zabranio, iskoči mu prozorčić da je ta reč zabranjena? Ili da kada on pošalje poruku u kojoj se nalazi reč koju si zabranio izbaci mu obaveštenje da se u toj poruci nalazi zabranjena reč?
Mislim da takav mod ne postoji, ali da je lako napravito nešto tako, i da je to veoma korisno.

Cola-Coca

Quote from: UFSnoopy on June 17, 2012, 09:56:53 AM
Koliko sam te razumeo, tražiš nešto kao skriptu da kada neku ukuca neku reč koju si ti zabranio, iskoči mu prozorčić da je ta reč zabranjena? Ili da kada on pošalje poruku u kojoj se nalazi reč koju si zabranio izbaci mu obaveštenje da se u toj poruci nalazi zabranjena reč?
Mislim da takav mod ne postoji, ali da je lako napravito nešto tako, i da je to veoma korisno.

Mislim na ovu drugu varijantu, a to je da moze on pisat sto ga je volja ali kada ide da posalje tu Poruku ili Reply ili New Topic da mu izadje poruka ili da mu iskoci prozorcic (primjer) da je napisao zabranjenu rjec i da je ispravi. Znaci tek kada pretisne na sljenje te poruke (POSALJI) da mu ta poruka izadje i bilo bi super da ja mogu editirat tu poruku mislim na poruku koja mu je iskocila jer je upisao
zabranjenu rjec. Editirao bi je da mu jos stoji LINK od Posta kojeg ja napravim sa svim zabranjenim rjecima tako da ta osoba tocno zna na koju se njegovu rjec odnosi u njegovom postu ili reply-u.

Mod je jako koristan .. evo primjer bi se rjesio da se stavljaju slike sa tynipic (http://tinypic.com/) hostera za slike jer su jako jako kratkog vjeka pa poslje moram Editirat sve te slike ili brisat postove. Znaci ustedio bi na vremenu dosta.  :D


@NoName123
Inace jako nekulturno je odgovarat na necije pitanje s time da si prije toga letimicno (povrsinski) procitao pitanje.
Ako vec mislis pomoc nekome u vezi necega vezano za SMF i ovaj forum prije toga potrudi se izdvojit 10 ili 20 sekundi vise da
procitas pitanje koje je ta osoba postavila u suprotnom ispadas nekulturan. (Zao mi je sto skrecem s teme ali moram kada vidim ovakve odgovore).
I LOVE SMF

.NoName.

Malo sam mamuran bio, nisam ni skontao drugi deo texta, tek kad se Skipper javio, onda sam skontao da ti ne treba to sto sam ja napisao...
Ja na svoja pitanja ne dobijam nikakve odgovore pa se ne ljutim :D

Cola-Coca

Quote from: NoName123 on June 17, 2012, 01:51:20 PM
Malo sam mamuran bio, nisam ni skontao drugi deo texta, tek kad se Skipper javio, onda sam skontao da ti ne treba to sto sam ja napisao...
Ja na svoja pitanja ne dobijam nikakve odgovore pa se ne ljutim :D

Ok nema problema ... Pitanje se nastavlja ...


Mislim na ovu drugu varijantu, a to je da moze on pisat sto ga je volja ali kada ide da posalje tu Poruku ili Reply ili New Topic da mu izadje poruka ili da mu iskoci prozorcic (primjer) da je napisao zabranjenu rjec i da je ispravi. Znaci tek kada pretisne na sljenje te poruke (POSALJI) da mu ta poruka izadje i bilo bi super da ja mogu editirat tu poruku mislim na poruku koja mu je iskocila jer je upisao
zabranjenu rjec. Editirao bi je da mu jos stoji LINK od Posta kojeg ja napravim sa svim zabranjenim rjecima tako da ta osoba tocno zna na koju se njegovu rjec odnosi u njegovom postu ili reply-u.

Mod je jako koristan .. evo primjer bi se rjesio da se stavljaju slike sa tynipic (http://tinypic.com/) hostera za slike jer su jako jako kratkog vjeka pa poslje moram Editirat sve te slike ili brisat postove. Znaci ustedio bi na vremenu dosta. 
I LOVE SMF

anteprimorac

Sama funkcija moda kako si ti opisao, zabrana pisanja pojedinih riječi, je već riješena cenzurom i praviti poseban mod koji će isto raditi ali koji neće dati da se napiše ta riječ nije baš logično.

Za tvoj problem imaju razna riješenja. Najjednostavnije bi bilo da u pravilima foruma postaviš da je zabranjeno stavljati slike s tog i tog servisa ali da usput i predložiš servis koji je kvalitetan primjerice imgur.com . Ja namjeravam napraviti mod koji će omogućiti upload slika na već spomenuti servis ili na localhost, a možda uključim u njega ili napravim poseban mod koji će onesposobiti upload slika s raznih drugih servisa.
My Mods:
APImage v0.3




Besplatni singlovi, doublovi, listići, ... svih sportova! - BalkanTips

Cola-Coca

QuoteSama funkcija moda kako si ti opisao, zabrana pisanja pojedinih riječi, je već riješena cenzurom i praviti poseban mod koji će isto raditi ali koji neće dati da se napiše ta riječ nije baš logično.

Za tvoj problem imaju razna riješenja. Najjednostavnije bi bilo da u pravilima foruma postaviš da je zabranjeno stavljati slike s tog i tog servisa ali da usput i predložiš servis koji je kvalitetan primjerice imgur.com . Ja namjeravam napraviti mod koji će omogućiti upload slika na već spomenuti servis ili na localhost, a možda uključim u njega ili napravim poseban mod koji će onesposobiti upload slika s raznih drugih servisa.

Moj mod koji sam ja opisao neradi isto sto radi cenzuriranje. Cenzuriranje mjenja jednu rjec u drugu dok moj mod kojeg sam opisao ne dozvoljava useru da uopce postavi poruku sa tim rjecima koje sam ja odabrao. Znaci iskoci mu prozorcic i pise mu da u njegovom postu postoji zabranjena rjec i jos mu stoji link u tom prozorcicu od posta na kojem pisu zabranjene rjeci na forumu.
Jako koristan mod jer on uopce nemoze postat dok u cenzuri je postao samo mu se rjec zabranjena promjenila u neku drugu.

Nasao sam jedan mod ali neznam da li je to slican ili isti mod:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3161

Ako tko zna vise o ovome modu ili ga ima instaliranog neka mi rece kakav je tako da ga
bezveze ne instaliram.
I LOVE SMF

SimpleGost

Quote from: anteprimorac on June 17, 2012, 04:10:58 PM
Sama funkcija moda kako si ti opisao, zabrana pisanja pojedinih riječi, je već riješena cenzurom i praviti poseban mod koji će isto raditi ali koji neće dati da se napiše ta riječ nije baš logično.

Za tvoj problem imaju razna riješenja. Najjednostavnije bi bilo da u pravilima foruma postaviš da je zabranjeno stavljati slike s tog i tog servisa ali da usput i predložiš servis koji je kvalitetan primjerice imgur.com . Ja namjeravam napraviti mod koji će omogućiti upload slika na već spomenuti servis ili na localhost, a možda uključim u njega ili napravim poseban mod koji će onesposobiti upload slika s raznih drugih servisa.

Napravi mod taj :D

Cola-Coca

Valjda ga je tesko napravit pa do sada mod nepostoji. Ali netko tko zeli imat kvalitetan + jedinstven mod kojeg ce dosta foruma instalirat a usto da se reklamira ovo je prava prilika.
I LOVE SMF

Cola-Coca

I LOVE SMF


Advertisement: