News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem sa SMFPacks Shoutbox modom

Started by Apostol, June 30, 2012, 06:07:18 PM

Previous topic - Next topic

Apostol

Instalirao sam SMFPacks Shoutbox i sve je ok sa modom u admin panelu, imam sve postavke koje trebam imat al nema mi ovog: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=1295;id=180601;image
nigdje u forumu, pa sad jel moram negdje nest podesit ili mi nece radit zbog verzije foruma? koristm 2.0.2
Portal Apostolski Net | KJV Radio
Studio4web - kod za 15% popusta na sve hosting pakete: s4wpopust

Branko.

Pogledaj prve dvije opcije u podešavanjima za mod.Ne zaboravi takođe da svakoj grupi podesiš opcije za koje misliš da treba.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Apostol

#2
opcije su mi ukljucene kako treba, sad sam grupi super moderator dodao sva moguca dopustenja al nemam ja admin shoutboxa a ni super mod :s

edit: rijesio sam, thx
Portal Apostolski Net | KJV Radio
Studio4web - kod za 15% popusta na sve hosting pakete: s4wpopust

Apostol

Dal se moze kako sredit da u SMFPacks Shoutbox chatu dođe neka obavijest kad ima nova poruka, npr ja sam online i chat mi je zatvoren a neko napise poruku u chat i da svim online clanovima koji vide chat dođe obavijest da ima nova poruka u chatu?


btw spoji onda postove kad procitas da ne otvaram novu temu
Portal Apostolski Net | KJV Radio
Studio4web - kod za 15% popusta na sve hosting pakete: s4wpopust

Branko.

Postoji zvučni signal kad god neko napiše nešto i to svi čuju ako imaju sound-on (prva ikonica) i otvoren shoutbox
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: