Novi post. Boja clanova.

Started by .NoName., July 31, 2012, 11:50:02 AM

Previous topic - Next topic

.NoName.

Dakle zanima me kako da napravim da kad postujem novi post u brzom odgovoru da ga postuje bez ucitavanja stranice, vec samo da se "utopi" kao poslednji post. Nadam se da me razumete.


boja clanova
Kako da promijenim boju korisnika u prisutnim korisnicima global moderatorima je plava boja ( ostalima druga) ali kada napisu poruku i kada se gleda sa pocetne strane niije plave boje ni kada se udje u profil, moje pitanje je kako da obojim korisnicka imena?

Misa95

Instaliraj mod Member Color Link

Skipper.

Za prvi deo pitanja te razumem šta misliš jer je tako meni na ip board forumu ali nisam siguran može li se to izvesti na smf-u na neki jednostavniji način.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

System32Cro

za ovo 1. Trebaš AJAX koristit i moraš napraviti pomoću javaskripte da ti refresha nove postove kad postaš... inače zajebano za izvest (na SMFu) tako da ti preporučam da ni ne pokušavaš

phaenomeN

Za ovo prvo je moguće..
Samo u Teme i izgledi > Opcije članova > Resetuj podrazumevane opcije za ovu temu > Štikliraj ovo:



I onda se vrati opet na Opcije članova stranicu, i odaberi Ukloni opcije svih članova i koristi podrazumevane, i trebalo bi da je okej..
Koristim tako na jednom forumu i nemam problema..


.NoName.

Phaenomen, nisi me razumeo, to mi je podeseno, ali meni je trebalo da mi ne ucitava novi post vec jednostavno kad kliknem na posalji da se on stvori iznad brzog odgovora bez ucitavanja stranice..

U svakom slucaju vam hvala.  ;)

Advertisement: