News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

اجرا نشدن کد های جاوا

Started by sayl3r, August 28, 2012, 09:34:38 AM

Previous topic - Next topic

sayl3r

سلام!
من یه سایت زدم،بعد نمیدونم چه مشکلی براش پیش اومده،اما کارایی که باعث تغییر تو سایت میشن اما نیازی به رفرش صفحه ندارن رو به هیچ وجه انجام نمیده!(فکر کنم اسمش آجاکس باشه :دی)
مثلا وقتی میرید و دکمه پاسخ رو میزنید منتقل میشید به یه صفحه دیگه توی اون صفحه زیر کادر نوشتن پست های قبلی رو میاره و بالاشون دکمه قرار دادن نقل قول هستش!وقتی روش کلیک میکنید به طور خودکار بدون رفرش شدن صفحه،نقل قول توی کادر ویرایش قرار میگیره اما برای من کار نمیکنه.
و یا زیر پست ها یه عکس مداد هستش که وقتی روش کلیک میکنی بدون رفرش شدن صفحه میتونی پست رو ویرایش کنی!ولی برای من کار نمیکنه!
و یا توی بخش آمار سایت اون زیره میتونی با کلیک کردن روی ماه های مختلف آمار رو به صورت ماهانه ببینی که برای من کار نمیکنه :دی
چه شکلی درستش کنم؟
اینم آدرس سایت من:

www.nim-kat.com/forum
:|

mrtarkhan

از کی این مشکل برات پیش اومد؟
یعنی بعد از نصب چه بسته ای؟
با ویرایشگر WYSIWYG مشکل داری یا با ویرایشگر اصلی؟
اگه WYSIWYG رو فعال کردید، لطفا غیر فعالش کنید.
شایدم هم قالبی رو نصب کردید که فایل های جاوا رو ضمیمه نکرده، که البته در این مورد به شدت شک دارم
و یه احتمال دیگه هست که mod_security هاست شما فعال باشه، از هاستتون هم در این مورد بپرسید.
بیشترین حدسم در مورد نصب یک بسته هستش
لطفا جزییات بیشتری رو برام شرح بده
هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

sayl3r

این مشکل چند وقته پیش اومده ولی خب ما تازه متوجهش شدیم،برای همین نمیدونیم که بعد از نصب کدوم مد این مشکل پیش اومده.
ویرایشگر WYSIWYG رو هم غیر فعال کردیم اما درست نشد.
بعد بعید میدونم به خاطر قالب باشه چون پایه قالب ما overviewlight هستش و ما فقط css شو تغییر دادیم،در مورد هاست هم ازشون نپرسیدم اما میدونم به این خاطر نیست چون ما یه فروم دیگه هم روی هاست نصب کردیم که همچین مشکلی رو نداره.
احتمالا به خاطر بسته هاست،اما نمیدونم کدوم بسته!روی سایتمون تقریبا 20 تا بسته نصب هستش :(
من خودم به این بسته ها شک دارم: :D
Customized Profile
Simple .htaccess Cache Mod
Sisyphus
WYSIWYG Quick Reply
Forum Firewall
راهی نداره که درستش کنم؟!

sajjad

سلام.
الان تست کردم مشکلی نداشت
ممکنه خودتون دستکاری کرده باشید

فایل های جاوا رو به احتمال زیاد دست کاری کردید چون بعضی فایل رو که قالب نداره
از قالب اصلی برمیداره
SMF Group Forever

sayl3r

Quote from: sajjad on August 29, 2012, 05:59:38 AM
سلام.
الان تست کردم مشکلی نداشت
ممکنه خودتون دستکاری کرده باشید

فایل های جاوا رو به احتمال زیاد دست کاری کردید چون بعضی فایل رو که قالب نداره
از قالب اصلی برمیداره

فایل های جاوا رو میتونم ریست کنم:-"؟

sajjad

روی قالب پیشفرض هم تست کنید ببنید توی اون هم مشکل داره
SMF Group Forever

sayl3r

نه توی قالب پیشفرض کار نکرد،اما یه فروم دیگه نصب کردم روی اون کار میکرد،احتمالا فایل های فروم رو خراب کردم ;D
نمیشه ریستشون کرد؟

sajjad

نه نمیشه ریستش کرد
معمولا خود اس ام اف یک کپی از فایل قبل از تغییر میگیره که اخرش ~ میزاره
این مشکل هم به فایل Display داخل قالب باید برگرده
SMF Group Forever

sayl3r

Quote from: sajjad on August 30, 2012, 08:44:08 AM

نه نمیشه ریستش کرد
معمولا خود اس ام اف یک کپی از فایل قبل از تغییر میگیره که اخرش ~ میزاره
این مشکل هم به فایل Display داخل قالب باید برگرده

اون فایل تا حالا 1000 تا تغییر کرده،که بعضی هاش هم به صورت دستی بودن :-؟
تغییرات دستی رو که ازشون بک آپ نمیگیره!
نمیشه مشکلشو فهمید و فقط مشکلشو درست کرد،اگه آره چجوری؟
پی نوشت:سایت کدر که نداشته باشه همین میشه:-<

mrtarkhan

معمولا این مشکل به خاطر بسته ی WYSIWYG Quick Reply هستش اما بسته هایی که نام بردی بی تاثیر نیست!
شما اول این پاسخ سریع رو حذف کن، کلا بسته مزخرفی هستش.
اگه فایل های جاوا رو تغییر دادی از سورس اصلی و بی تغییر انجمن تو پوشه قالب پیش فرض یه پوشه به نام Script هست که یه فایل به اسم Editor داره، اون رو جایگزین قبلی کن البته قبلش حتما بک آپ بگیر. حتما حتما قبل از هر فعالیتی بک آپ بگیرید.
یه چیزی دیگه spoiler نصب نکردی؟ چون بعضی وقت ها هم ممکنه این بسته ها به خاطر کد جاوایی که دارن باعث جلوگیری از اجرای کدهای دیگه بشن در واقع اینو بهش می گن برنامه نویسی مزخرف :)

sayl3r

Quote from: mrtarkhan on August 31, 2012, 08:58:49 AM
معمولا این مشکل به خاطر بسته ی WYSIWYG Quick Reply هستش اما بسته هایی که نام بردی بی تاثیر نیست!
شما اول این پاسخ سریع رو حذف کن، کلا بسته مزخرفی هستش.
اگه فایل های جاوا رو تغییر دادی از سورس اصلی و بی تغییر انجمن تو پوشه قالب پیش فرض یه پوشه به نام Script هست که یه فایل به اسم Editor داره، اون رو جایگزین قبلی کن البته قبلش حتما بک آپ بگیر. حتما حتما قبل از هر فعالیتی بک آپ بگیرید.
یه چیزی دیگه spoiler نصب نکردی؟ چون بعضی وقت ها هم ممکنه این بسته ها به خاطر کد جاوایی که دارن باعث جلوگیری از اجرای کدهای دیگه بشن در واقع اینو بهش می گن برنامه نویسی مزخرف :)

این دوتا رو جفتشون رو نصب کردم :دی
ولی خب هم اسپویلر و هم بسته پاسخ سریع جفتشون رو توی فروم های دیگه هم دیدم و جفتشون کار میکردن،در هر صورت میرم کارایی که گفتید رو انجام بدم.

sayl3r

اول اسپویلر رو پاک کردم،تاثیری نداشت بعدش پاسخ سریع رو  پاک کردم که از اون به بعد واسه خوندن تاپیک ها اررور دریافت کردم 
Quoteیک مشکل در بارگزاری فایل /Themes/default/Display.template.php بوجود آمده است. لطفا قسمت های مختلف را کنترل نموده و مجددا سعی نمایید. - توجه، عبارتهای مربوط به فایل های زبان باید داخل (') قرار بگیرند و درصورتی که میخواهید در میان این عبارات از تابع های دیگری استفاده نمایید قبل از این کاراکتر دو بار علامت اسلش (\) را قرار دهید. برای دیدن سایر خطاهای بوجود آمده در PHP برای این فایل، اینجا را کلیک کنید.

Parse error: syntax error, unexpected ',' in .../Themes/default/Display.template.php on line 258

249: $topicHtml[] = '
250: </p>';
251:
252: //Use Roundframe View
253: } else if ($modSettings['topicnote_view'] == 3) {
254: $topicHtml[] = '
255: <div class="windowbg">
256: <span class="upperframe"><span></span></span>
257: <div class="roundframe">

258: <p class="smalltext lefttext">', $txt['quick_reply_desc'], '</p>';

259: $topicHtml[] = '
260: </div>
261: <span class="lowerframe"><span></span></span>
262: </div>

لازم به ذکره خطی که اررور داده بود خط 258 بود
[/font]

mrtarkhan

فایل رو آپلود کن ببینم

sayl3r

mrtarkhan

وجدانا با این همه کد چطور زندگی می کنی؟  ???
باور کنید اس ام اف اونقدرا هم امکاناتش ضعیف نیست، هر بسته ای به دستتون رسید فوری نصب نکنید. :o
فایلت رو باز کن دنبال این کد بگرد:
تو خط های 256 تا 259 باید باشه

<p class="smalltext lefttext">', $txt['quick_reply_desc'] ,'</p>';

اینو جایگزینش کن:

<p class="smalltext lefttext">'. $txt['quick_reply_desc'] .'</p>';

برای استفاده از متن های پیشفرض هسته از کاما , استفاده نمی کنیم. باید از نقطه .  استفاده کنیم.

sayl3r

آقا یه مشکل دیگه هم هست:دی
من یه بسته نصب کردم بعد سایت خراب شد،بسته رو حذف کردم!سایت درست شد ولی بسته امکاناتش رو سایت مونده :o

mrtarkhan

Quote from: sayl3r on September 05, 2012, 12:07:16 PM
آقا یه مشکل دیگه هم هست:دی
من یه بسته نصب کردم بعد سایت خراب شد،بسته رو حذف کردم!سایت درست شد ولی بسته امکاناتش رو سایت مونده :o

بسته رو مطمئنی درست حذف کردی؟ تو حذفش هیچ پیغام خطایی نداد؟ شاید بسته مشکل داشته که اگه از سایت مادر دانلود کردی احتمالش خیلی کمه و اگه از جایی دیگه ممکنه
ولی احتمالا تو حذفش خطا داده
اسمش چی بود بسته؟
یه درخواست: اگه میشه اسم تاپیک رو تغییر بده و حدالمقدور از ایجاد تاپیک هایی با مشکل سایت و مشکل و اینا استفاده نکن، مشکلت رو عنوان قرار بده
ممنونم اگه درخواستم رو انجام بدی
[/font]

Advertisement: