News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Change posters

Started by .NoName., August 29, 2012, 04:56:40 PM

Previous topic - Next topic

.NoName.

Treba mi mod koji je kombinovan sa 2.0.2 verzijom foruma.
Dakle treba mi mod pomocu kojeg mogu da menjam autora odredjenog posta.

.NoName.

Sad ne znam jel ovaj mod ne postoji ili neko ko zna nije video ovu temu pa pisem ovo da bih podigao malo gore  ;D

Dzonny

Ne vidim zašto to treba bilo kome, ali mislim da je ovo to što tražiš:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2626

.NoName.

Kako mislis ne vidis zasto to treba bilo kome?
Pa npr kad neko napise post u pogresnu temu, kako da ga prebacim u odgovarajucu? nema te opcije.... A ovako samo ja napisem isti post u odgovarajucu i promenim autora posta...
Inace meni je taj mod dosta koristan,  jer se cesto zna dogoditi greska..




ps. to je to sto mi je trebalo.. tnx

Dzonny

Pa lepo, splituješ samo taj jedan post, pa ga onda sastaviš sa odgovarajućom temom gde treba da bude taj odgovor. To ti je dva koraka, u principu verujem da je jednostavnije nego kopirati post i menjati autora, iako ne znam kako tačno funkcioniše modul...

Nema na čemu :)

.NoName.

Ja sam brkao po opcijama, ali ne kontam kako mogu prebaciti samo jedan post? msm temu znam, ali post ne znam?  :o

Inace, sto se ovog moda tice. Kad pisem novu poruku, imam opciju da unesem drugo korisnicko ime i da pisem umesto drugog korisnika.

Branko.

U gornjem redu u svakom postu imaš Podeli temu
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

Jeste i mogu izdvojiti jedan post u novu temu, a ne u odgovarajucu..
Jedino da izdvoijim iz ne odgovarajuce pa da je spajam sa odgovarajucom, ali to je puno vise klikova...

Branko.

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

Mislim da je ovaj mod sto je Dzony ostavio pravo resenje, niti trazi kakve upite, a prostiji je od izdvajanja i spajanja...
Ali dobro, svako ima svoje vidjenje...

.NoName.

Mod mi stoji kao instaliran i radio je do juce kada je doslo do greske 500 Internal Server Error koju je Hosting podrska ispravila. Sad mi takodje stoji kao instaliran, ali ne radi. Kada sam kliknuo na deinstaliraj, obavestava me o riziku i greskama u ./Themes/default/Post.template.php, ./Themes/default/Xml.template.php i ./Themes/default/Xml.template.php.

Sta da radim?
2.0.2

Dzonny

Pregledaš kodove u tim fajlovima i vidiš treba li kod dodati/modifikovati... Moguće da su oni kad su rešavali problem vratili neki backup ili originalan fajl pa zato su nestali kodovi tog moda.

.NoName.


Advertisement: