News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Grupy użytkowników - problem...

Started by swarycz, October 06, 2012, 03:30:06 PM

Previous topic - Next topic

swarycz

Cześć
Mam taki problem.
Mam grupę do która nie ma dostępu do jednego działu. Niestety użytkownicy tej grupy widzą ten dział. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego? Wersja forum 2.02

Adrek

Jest to grupa zwykła czy grupa oparta na liczbie wiadomości?
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

swarycz

Mam utworzone grupy zwykłe i oparte na liczbie wiadomości. Natomiast ta do której jest przypisany użytkownik jest grupą zwykłą.

impreza

Zaznacz w danym dziale kto ma do niego jaka grupa dostęp - ustawienia działów forum i będzie dobrze. Możesz też to zrobić w ustawieniach grup użytkowników.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

swarycz

i w grupach użytkowników jak i działach ta grupa użytkowników nie powinna mieć dostępu.  Może zadam inaczej pytanie, które grupy zwykłe czy grupy zależne od ilości postów mają wyższy priorytet?

Grupa zależna od ilości postów ma dostęp do tego działu i może dzieje się tak, że te dwie grupy nie mogą działać równocześnie?


impreza

Quote from: swarycz on October 09, 2012, 06:38:39 AM
Grupa zależna od ilości postów ma dostęp do tego działu i może dzieje się tak, że te dwie grupy nie mogą działać równocześnie?

Tak, grupa dodatkowa ma nadrzędne znaczenie
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

impreza

Jednak mam ten sam problem w testach - widocznie błąd SMF, a może ktoś ma inne rozwiązanie ?
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

impreza

Opcje ustawienia zezwoleń lub grup - włącz możliwość odmowy uprawnień - rozwiązuje ten problem.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: