News:

Join the Facebook Fan Page.

Main Menu

کمک

Started by mr-me, January 06, 2013, 04:17:57 AM

Previous topic - Next topic

mr-me

ین کد های جاوا اسکریپت رو تو کدوم فایل قالب و کجای ان باید جای دهم؟

mrtarkhan

کدوم کد؟ کدهای اصلی جاوا اسکریپت که همراه خود قالب هست، تو فایل Index.Template پیوست شده.
کد جاوای اصلی رو می گید یا از سایت های کاربردی ابزار جاوا رو می خواید بذارید تو انجمنتون؟
هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

mr-me

کد های منو فلش رو بزارم تو اول صفحه ام چیکارش کنم؟
بعد یه سوال پروفایل کامت ارور میده

mrtarkhan

باز هم متوجه نشدم
لطفا آأرس بدید من ببینم، می خوای بسته ای نصب کنید که منوهارو به صورت فلش نشون بده؟
یا یه فایل فلش حاوی منوها رو جایگزین کنید؟
اگه بستست که بسته رو نصب کنید اگه می خواید منورو جایگزین کنید که باید همون فایل رو ویرایش کنید، اگه منوی جداگانه ای به صورت فلش می خواید اضافه کنید توصیه می کنم یه بسته مدیریت تبلیغات نصب کنید خیلی راحت می تونید نه تنها کد جاوا بلکه پی اچ پی هم در هر جای انجمنتون که خواستید بذارید اما اگه می خوای فایل ها رو ویرایش کنید باز هم همون فایل از قالبتون :)

ارور مربوط در حین نصب بسته یا در حین استفاده؟

mr-me

مربوط بعد از نصب  زیر مشخصات و مدیریت بسته .

mrtarkhan

احتمالا بست رو درست نصب نکردید و بسته در حین نصب خطایی داشته که توجه نکردید.
بسته رو دوباره چک کنید که صحیح نصب شده باشه اگه هم مشکلی در بسته دارید از خود سازنده بسته بپرسید. یا یه تصویری چیزی بذارید لا اقل اطلاعاتتون خیلی کمه دوست عزیز واقعاقابل پاسخگویی نیست، شما یه جمله می نویسید بنده ده تا سوال احتمالی رو می نویسم بعد می گم منظورت کدوم سوال واقعا اینجوری بنده نمی تونم کمکی کنم یا راهنماییتون کنم که کجا برید سوالتون رو بپرسید.

mr-me

این هم ارور

// تصویر رو پاک کردم به خاطر مسائل امنیتی صاحب تصویر

mrtarkhan

همانطور که گفتم بسته رو درست نصب نکردید، جدول ها به درستی اضافه نشدند، برید و جدول ها رو به صورت دستی اضافه کنید، می تونید از راهنمای نصب دستی بسته (برید تو سایت بسته های اس ام اف و بسته رو پیدا کنید و از لیست ورژن اس ام اف تون رو انتخاب کنید) استفاده کنید.

mr-me

Quote from: mrtarkhan on January 11, 2013, 04:54:51 AM
همانطور که گفتم بسته رو درست نصب نکردید، جدول ها به درستی اضافه نشدند، برید و جدول ها رو به صورت دستی اضافه کنید، می تونید از راهنمای نصب دستی بسته (برید تو سایت بسته های اس ام اف و بسته رو پیدا کنید و از لیست ورژن اس ام اف تون رو انتخاب کنید) استفاده کنید.
من دستی نمیتونم.
کدوم فایل رو براتون بیارم واسم درستش میکنید؟

mrtarkhan

متاسفانه وقت این کار رو ندارم و به همین دلیل هم دنبال یه جایگزین واس خودم هم می گردم، شرمندم دوس عزیز
کار سختی نیست، یه مقاله در مورد نصب دستی بسته ها تو قسمت مقالات انجمن هست به زبان فارسی، شاید شاید کمی کمکت کنه
مشکل شما از بانک اطلاعاتی هستش، جدول ها تو بانک اطلاعاتی نیستن، یه بار دیگه بسته رو نصب کنید. شاید مشکلتون حل شد و از قسمت تعمیرات تو مدیریت، یه بار بانکتون رو تعمیر کنید
موفق باشید

Advertisement: