Advertisement:

Author Topic: [Q]Kilka pytan :)  (Read 2775 times)

Offline abszorbufka

• Newbie
  • *
[Q]Kilka pytan :)
« on: January 24, 2013, 12:30:59 PM »
Witam jestem nowym uzytkownikiem simple machines i chce przerobic troche script :) a mianowicie : Chce aby po kliknieciu guziku : Odpowiedz w temacie nie mozna było ustawiac ikonki a wiec tak zwane "Message icon" oraz tematu odpowiedzi, 2. Chce zmienic nazwe z : "x Wiadomości x Wątków" na Np : xx tematów xx odpowiedzi .3. Usunąć cape przy pisaniu postow oraz tak zwane dodawanie ikonki tematu :)  licze na pomoc (gdzie mam szukac co mam zniec w jakich plikach itd ) Mam script od wczoraj i nie mam zbytnio czasu szukac :(

Offline impreza

• Sophist Member
    • infomiasto.eu
Re: [Q]Kilka pytan :)
« Reply #1 on: January 24, 2013, 03:49:10 PM »
katalog - language - plik index.polish.php - ikonki to w displey.template.php trzeba usunąć ich kod - w tym że to będzie problematycne przez tabele
Portal infomiasto.eu - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych

Offline abszorbufka

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: January 25, 2013, 02:13:37 AM »
Dziekuje Za pomoc lecz chce jeszcze usunąć tan subject a wiec temat odopwiedzi ? xD bo jak np ktoś wpisze : w temacie odp " Ch** ci w dupe" to gdy wejdziesz na index.php to bd wyświetlać sie zamiast nazwy tematu : "Ch** ci w dupe" jak to usunąć i jaka to jest tabela w msql ?

Offline impreza

• Sophist Member
    • infomiasto.eu
« Reply #3 on: January 25, 2013, 03:57:18 AM »
Plik displey. php także w bazie danych to już jest powiązane z czymś innym i usunięć za wiele.

Offline phantomm

• Sophist Member
    • pages/smfpl/171860759503032 on Facebook
    • Polish ElkArte community
« Reply #4 on: January 25, 2013, 04:21:20 AM »
Jak już piszesz nazwy plików to staraj się zachować poprawną pisownię...
Display.template.php lub Display.php (bo z twojej odpowiedzi nie wiadomo o co chodzi...)

Poza tym, dodaj słowo w liście słów cenzurowanych i nie ma się czym martwić. Dodatkowo chyba istnieje modyfikacja która usunie możliwość zmiany tytułu wiadomości w odpowiedziach => Disable Subject Change
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

My mods

Offline impreza

• Sophist Member
    • infomiasto.eu
« Reply #5 on: January 25, 2013, 05:20:33 AM »
Ja bym poszedł inną drogą - a mianowicie z displey skasować linię wyświetlające tytuł odpowiedzi - wtedy forum nawet staje się czytelniejsze jak nie ma co post to tego samego tytułu a od razu okno posta. Testowałem własnie to niedawno.

Offline abszorbufka

• Newbie
  • *
« Reply #6 on: January 25, 2013, 10:33:06 AM »
A JAK ZAISNTALOWAC TO DISEBLE ... Na najnowszej wersjii ? :O a ty impreza jak usunąłeś to jaka linijka i co musiales zrobic w sql

Offline impreza

• Sophist Member
    • infomiasto.eu
« Reply #7 on: January 25, 2013, 10:50:49 AM »
w sql nic - tylko wycinka z pliku kodu co wyświetla temat - i tak nie był widoczny dla innych co by tam nie wpisali

Offline abszorbufka

• Newbie
  • *
« Reply #8 on: January 25, 2013, 11:08:59 AM »
Prosze o podanie linijki :( bo ja szukam i szukam i nie moge znalesc chce zeby w Subject : był tylka prawidzia nazwa tematu (ktorej nie mozna zmienic) oraz bez tego : Re: .